nezadáno
ne

Prodej hotelu, 2366 m2

Pichlova, Pardubice, Zelené Předměstí, okres Pardubice

30 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Prodej ubytovacího zařízení s užitnou plochou 2 997 m2 v širším centru Pardubic vhodného k přestavbě na ubytovnu/vysokoškolskou kolej, nebo k pokračování využití kancelářské budovy s obchodními prostory v přízemí. Vzhledem k umístění by byl vhodný i showroom. Budova je částečně využívaná – obchodní prostory v přízemí jsou pronajaté s možností vypovězení nájemní smlouvy, druhé nadzemní podlaží je ve fázi rozpracované rekonstrukce na pokoje, třetí nadzemní podlaží jsou kanceláře. Součástí prodeje je i pozemek v zadní části, který je vhodný jako parkovací dvůr, manipulační plocha zásobování atp. Celá stavba je architektonicky zajímavá, členitá, vhodná k rekonstrukci s širokým potenciálem využití. V budově je výtah.

Sale of an accomodation with usable area 2 997 m2 in the wider center of Pardubice suitable for reconstruction into hostel/university dormitory, or to continue using the office building with retail space on the ground floor. Due to the location, a showroom would also be suitable.
The building is partially used - retail space on the ground floor is rented with the possibility of terminating the lease, the second floor is in the phase of reconstruction into rooms, the third floor are offices.
The sale also includes land in the rear, which is suitable as a parking yard, handling area etc. The whole building is architectually interesting, rugged, suitable for reconstruction with a wide potential for use. There is an elevator in the building.

Celkem: 30 000 000 Kč
ID inzerátu: 7819291
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Pichlova, Pardubice, Zelené Předměstí, okres Pardubice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Hotely
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 2366 m2
Zastavěná: 827 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí