nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 120 m2

Wilsonova, Soběslav, Soběslav III, okres Tábor

3 392 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý rekonstruovaný rodinný dům v centu města Soběslav, v ulici Wilsonova číslo popisné 239/16.

Dům nejen v centru města, ale i poblíž krásné přírody parku Zadražilka a Nového rybníku u Soběslavi.

Zastavěná plocha a nádvoří 146m2 se zastavěnou plochou rodinného domu o výměře 71 m2 a nádvořím, které plní funkci zahrady o výměře 75m2.

Rodinný dům je dvoupatrový, v přízemí je chodba, hlavní místnost s krbem, jídelna s kuchyňskou linkou, koupelna s toaletou. V patře je otevřené zateplené podkroví, které je částečně rozděleno na dvě místnosti a je zde koupelna s toaletou.

Vytápění v domě je z přízemí krbovými kamny na tuhá paliva, na zakázku vyrobeným výměníkem tepla, zabudovaný přímo v podkroví. Koupelna v prvním patře má podlahové elektrické vytápění s připojením na nízký tarif. Z jídelny vstupujete na terasu a do malé sauny, která má kamna na tuhá paliva a opláštěný nerezový komín určený pro sauny.

Nové stropní trámy, nová mezipodlahová a stropní izolace, dřevěné podbití stropu a podlahová krytina. Rozvody elektřiny a vody jsou také nové, odpady a hlavní odpad potrubí do obecní kanalizace jsou nově zhotoveny. Zhotovena nová vazba sedlového krovu, s kompletní izolací celého podkroví a zaklopena OSB deskami a to z 80 %. Část záklopu OSB deskami podkroví není dokončen, z důvodu plánování francouzkého okna s výhledem na zahradu (koupené francouzké okno k dispozici). Fotodokumentace rekonstrukce k doložení.

Tento dům je postaven u slepého ramena u Černovického potoka, který vtéká do řeky Lužnice. Slepé rameno je zabezpečeno novou výpustí, která chrání domy v této lokalitě před stoupání hladiny potoka. Dům není v povodňové zóně, doloženo potvrzení městského úřadu v Soběslavi. Potok je vhodný pro výlety na kánoi, rybaření, nebo v zimním období k bruslení přímo ze zahrady. Parkování je možné před domem na velkém parkovišti.

Pokud hledáte bydlení v zajímavém nevšedním stylu, s příjemnou dostupností do přírody a do centra, tak toto je nemovitost pro Vás.

Celkem: 3 392 000 Kč
ID inzerátu: 7818632
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Wilsonova, Soběslav, Soběslav III, okres Tábor
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná: 120 m2
Užitná: 120 m2
Zastavěná: 71 m2
Pozemku: 146 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí