nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 160 m2

Kytlice, okres Děčín

6 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena včetně vybavení a provize RK

Reality 11 Vám zprostředkují prodej unikátního zrekonstruovaného patrového rodinného domu, či chalupy, 7+1 o užitné ploše 160 m2, který nabízí výhled na Lužické Hory. Součástí prodeje je 100 m vzdálený pozemek s dvěma garážemi (každá 15,7 m2) a velkou zahradou, na kterém je i uzavřený přístřešek, který slouží také jako venkovní posezení. Celková výměra všech pozemků činí 2 502 m2.

Zateplený rodinný dům, který, díky citlivé rekonstrukci, si zachoval svůj původní ráz, se skládá ze tří podlaží.

V přízemí je technická místnost, která je v započaté rekonstrukci, a jsou zde nové rozvody vody a odpadů. Dále kotelna s automatickým kotlem na tuhá paliva se zásobníkem, který vydrží až 4 dny, rovněž je zde elektrokotel, jako další alternativa vytápění a samostatný generátor v případě výpadku elektřiny. Součástí této místnosti je i menší dílna. Z kotelny je rovněž vstup do uhelny a sklípku, který je vytesaný ve skále. Do přízemí se dostanete po schodišti z 1. patra a ze snížené zahrádky, do které se lze dostat i z ulice přes branku.

Nemovitost má nové rozvody topení, včetně radiátorů a to i podlahového vytápění v prostorech s dlažbou. Rovněž jsou zde nové rozvody vody a odpadů. Voda je obecní, kanalizace formou čističky.

Do 1. obytného patra se vchází z ulice, kde se rovněž nachází vyvýšená zahrádka s posezením a s výhledem do zadního traktu pozemku, kde se nachází ve stráni zahrada s rostlými stromy. Právě díky francouzským dveřím v obývací místnosti, lze vybudovat terasu, ze které by byl výhled na celé pohoří. Do podkroví se dostanete přes schodiště z obývací místnosti. Zde naleznete dvě ložnice, šatnu, pracovnu a WC.

Kytlice jsou malá obec, která leží na říčce Kamenici v Ústeckém kraji v okrese Děčín šest kilometrů severně od města Nový Bor. Žije v nich 488 obyvatel.

Kytlice byly v minulosti známy jako sklářská vesnice, dnes jsou převážně ves chatařů a turistů jezdících sem za krásnou krajinou Lužických hor a nedaleké Jedlové. Tuto obec si oblíbili známý umělci, jako byl Miroslava Horníčka, Vlastimil Brodský. Momentálně má zde chalupu i Táňa Fischerová. Nedaleko obce jsou v zimě udržované běžecké trasy a sjezdovka.

Průkaz energetické náročnosti je zadán ke zpracování, dle platného ustanovení zákona je nemovitost zařazena do energetické skupiny G. Nemovitost je bez jakýkoliv zatížení a lze jí financovat hypotékou, kterou Vám rádi zprostředkujeme. V případě zájmu o prohlídku nemovitosti, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 22942.

Celkem: 6 500 000 Kč
ID inzerátu: 7816786
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 22942
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Kytlice, okres Děčín
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 160 m2
Užitná: 160 m2
Zastavěná: 82 m2
Pozemku: 2502 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: smíšený
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 1
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí