nezadáno
ne

Prodej skladu, 2893 m2

Wolkerova, Postoloprty, okres Louny

6 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena k jednání

Reality 11 Vám zprostředkují prodej historické stavby, jejíž stáří se předpokládá na rok cca 1870 , kdy byl přestavěn i bývalý Schwarzenberský pivovar v Postoloprtech. Stavba původně sloužla jako pivovarský sklad a byla součástí areálu uvedeného pivovaru. V posledních letech byla stavba uzžvána jako pěstírna žampionů, aktuálně je několik roků volná, nevyúžívaná. Stavba se nachází na rovinném a z části svažitém pozemku, zástavba je zhruba obdelníkového tvaru.
Zděná dvoupodlažní stavba masivního provedení, podsklepená, s jedním nadzemním podlažím. Stavba je rozsáhlého obdelníkového půdorysu, s vystupující jižní částí. Stropy jsou převážně zděné klenbové, částečně chybí, zastřešení je sedlovými střechami, zastřešení bočních lodí má pultový tvar, s nosnou dřevěnou vázanou nebo sbíjenou konstrukcí. Přístup do objektu je ze západní a východní strany, přístu do sklepních prostor též ze severovýchodní strany.
1.PP obsahuje příčnou chodbu, dva manipulační prostory, tři protáhlé sklady - koje a další tři skladovací protory (pěstební koje). 1 NP obsahuje manipulační chodbu, skladovací prostor, bývalou ,, ledárnu ,, další skladovací prostor se spojovací místností, místnosti technického zázemí.
Budova je momentálně označena jako zemědělská stavba - svým stavebně technickým provedením a dispozičním uspořádání je stavba vhodná k uvedené rostlinné výrobě a jako sklad zemědělských produktů.
Momentálně se čeká na vydanou změnu užívání .
Inženýrské sítě : elektřina, kanalizace, plynovod Ev. číslo: 23054.

Celkem: 6 000 000 Kč
ID inzerátu: 7816764
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 23054
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Wolkerova, Postoloprty, okres Louny
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Sklady
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 2893 m2
typ: cihlový
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí