nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 230 m2

Robotnická, Šluknov, okres Děčín

2 980 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Sleva

Tímto Vám exklusivně nabízíme prodej rodinného domu s garáží a dílnou po slevě. Jedná se o velmi slunný rodinný dům v klidné části města Šluknov, nedaleko centra.

Dům i zahrada je v pěkném a udržovaném stavu. Proběhlé rekonstrukce : Nově dělaná střecha domu a kůlny , nové okapy, nové plastové okna včetně 2 vstupních dveří a elektrických vrat do garáže, v interiéru domu nové zdivo, stopy, dlažba na chodbách a schodišti.

Dispozice domu: V přízemí se nachází prostorná místnost o vel. 43 m2, která se využívá jako dílna a kotelna, tato obytná místnost má vlastní vchod na zahradu a lze z ní vybudovat kuchyň s obývacím pokojem. Dále se v přízemí nachází vchod do klenutého sklepa a garáže.
V patře se nachází 3 obytné místnosti, jedna z nich se šatnou. Místnosti jsou v současné době využívány jako obývací pokoj, kuchyň, ložnice z které je přístupná šatna o vel 5,2m 2, která je využívaná jako malý pokoj pro hosty. Dále se zde nachází koupelna s toaletou a vstupem na terasu o vel 9m2. Terasa je směrovaná na západ slunce.
Dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu a odpady jsou svedeny do funkčního septiku. Dům je v současné době obydlený a udržovaný majiteli, vystěhování je možné bez problému dle dohody. U tohoto domu je možné zřídit plynovou přípojku.

Na oploceném pozemku o vel. 791m2 se nachází zděná budova, která je též součástí prodeje. Budova je využita a dispozičně rozdělena na 4 menší kůlny a jednu velkou dílnu, má novou střechu s okapy. V části, která je využitá jako dílna jsou po dřevěném schodišti dobře přístupné půdní prostory.

Město Šluknov je nejsevernějším městem České republiky, ležícím v kraji Ústeckém. Šluknov se nachází cca. 10 Km od Národního Parku České Švýcarsko.
Ve Šluknově je možno vidět i řadu barokních pískovcových soch rozmístěných po celém městě.

Památky v okolí :
Šluknovský zámek, Kostel sv. Václava, Křížová cesta, Sloup Nejsvětější Trojice, Barokní sochy,
Důl Schweidrich, Kamenná empírová kašna, Karlovo údolí


Rádi Vám pomůžeme s financováním či rekonstrukcí této nemovitosti...

Celkem: 2 980 000 Kč
ID inzerátu: 7814923
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1084
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Robotnická, Šluknov, okres Děčín
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 230 m2
Zastavěná: 170 m2
Pozemku: 791 m2
typ: smíšený
Podlaží: přízemí
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Garáž: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí