nezadáno
ne

Prodej bytu 4+kk, 98 m2

Na Moráni, Praha, Nové Město, Praha 2

11 490 000 Kč

celkem

Bytová jednotka o celkové ploše 97,60m2 se sestává z předsíně, 4 obytných místností (z nichž tři jsou orientovány do ulice Dittrichova, jedna do klidného vnitrobloku), samostatného wc a koupelny s vanou, kde je rovněž plynový kotel zajišťující momentálně vytápění a ohřev vody. Byt je určen ke kompletní rekonstrukci, vzhledem k dispozici by případně šel rozdělit na 2 bytové jednotky (místo druhého vchodu zaznačeno žlutě v přiložené plánku). Naplánovaná je rekonstrukce domu (společné prostory, vstupní část do domu, výměna stoupacích svodů) a instalace výtahu, který v domě momentálně není, avšak velmi brzy bude (vnitřní šachtou s výstupem vždy na patře). Plánuje se též prodej půdy. K bytu přísluší sklepní kóje. Nemovitost je prostá jakýchkoliv právních vad, zástavních práv , atp.


Jedná se o naprosto fantastickou lokalitou – velmi klidnou, přitom hned vedle TRAM či metra, nedaleko Vltavy (200 m), týdenních trhů (100-200 m), restaurací, atp.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360C prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Celkem: 11 490 000 Kč
ID inzerátu: 7812290
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N05719
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Na Moráni, Praha, Nové Město, Praha 2
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 98 m2
Obytná plocha: 98 m2
Užitná plocha: 98 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 4. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Výtah: ano
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí