nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 96 m2

Nádražní, Vrchlabí, okres Trutnov

7 766 381 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Dovolujeme si vám nabídnout k prodeji byt 3+kk o celkové ploše 108,09 m2 včetně balkónu v novém bytovém projektu Pod Slunečným vrchem, v blízkosti centra Vrchlabí s nově vznikajícím centrálním parkem. K bytu je možné dokoupit za 28.000,-/m2 sklep a parkovací stání.

Byt se nachází v 1. NP pětipatrového bytového domu. Hala zajišťuje vstupy do všech pokojů v bytě. Hned vedle koupelny je obdélníková ložnice se vstupem do vlastní šatny. Šatna o velikosti 5,1 m2 zajistí dostatečný prostor pro přehledné ukládání oblečení. Posuvné dveře do šatny neubírají potřebný prostor v ložnici, kde je možné mít vedle manželské postele i pracovní stůl s židlí. Pokoj pro děti sousedí s ložnicí. Posledním pokojem je obývací pokoj s jídelnou a přípravou pro kuchyňskou linku s dvěma vstupy na balkon. Jak z jídelny, tak i z obývacího pokoje můžete vstoupit na balkon a odpočívat na čerstvém vzduchu.

Projekt je šetrný k životnímu prostředí, nejen díky velkému centrálnímu parku a zeleným střechám, ale hlavně dodávkou elektrické energie bez uhlíkové stopy. Celý areál čerpá elektrickou energii z vlastních vodních elektráren.

Město Vrchlabí je malebné, historické město. Nejen, že je pomyslnou bránou do Krkonoš, je to středobod pro všechny, co si rádi užívají zimní i letní radovánky přímo na horách. Dlouho byste hledali podobné město, které má malý kousek na sjezdovky, běžecké tratě, horskou turistiku, cyklotrasy, golfové hřiště, lázně nebo třeba nový aquapark.

Projekt je nyní ve fázi zahájení výstavby, která bude dokončena na konci roku 2022.
Byty jsou vhodné k vlastnímu bydlení i jako investiční nemovitost z hlediska krátkodobého pronájmu v kombinaci s vlastní rekreací.

Pokud vás tento projekt zaujal, nebo se chcete dozvědět více o investiční výnosnosti, neváhejte nás kontaktovat.

Zajistíme exkluzivní nabídky financování až do výše 100%.

Celkem: 7 766 381 Kč
ID inzerátu: 7811468
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Nádražní, Vrchlabí, okres Trutnov
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Užitná: 96 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 1. podlaží
Výtah: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí