nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 90 m2

Plzeňská, Praha, Košíře, Praha 5

11 490 000 Kč

celkem , lze dokoupit garážové stání, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Originálně řešený byt 3+kk (79m2 + terasa 11m2) je součástí projektu Rezidence Plzeňská téměř v centru Prahy. Před vchodem do domu je tramvajová zastávka U Zvonu, jen dvě zastávky budou zdejší obyvatele dělit od křižovatky Anděl (stanice metra a OC Nový Smíchov). Stavba navazující na citlivou rekonstrukci a restauraci původního dvoupodlažního domu probíhá s ohledem na architektonický ráz okolí za současného splnění standardů moderního bydlení.

Dominantou bytu je čtvercová terasa orientovaná do klidného vnitrobloku stejně jako všechna okna tohoto bytu. Užívat si doma ticho a čerstvý vzduch bez obtěžujícího ruchu dopravy je v této lokalitě unikum.

Projekt je v současné době ve výstavbě s plánovaným dokončením v létě 2022. Budoucí majitel může podobu svého bytu v rámci klientských změn ještě přizpůsobit podle svých představ maximálního komfortu a pohodlí.

Výborné dopravní spojení a veškeré myslitelné zázemí v okolí (obchody, restaurace, lékárna, služby) je v rovnováze s možností každodenní relaxace v přírodě. V pěší dostupnosti se nachází hned několik parků: Husovy sady, Šalamounka, Klamovka i Mozartem proslulá zahrada Bertramka.

V plánu městské části je úprava uličního pásu ze současné dopravní tepny na zelenou městskou třídu: oddychový boulevard se stromořadím, lavičkami a vodními prvky se zachovaným tramvajovým spojením. Studie budoucí podoby Plzeňské byla včetně vizualizací už představena veřejnosti a vzbudila velké nadšení a očekávání.

Pokud uvažujete o koupi vlastního bydlení nebo investičního bytu, nabízí tato volba velmi zajímavé zhodnocení.

Celkem: 11 490 000 Kč
ID inzerátu: 7811212
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Plzeňská, Praha, Košíře, Praha 5
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Užitná plocha: 90 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 7
Podlaží: 3. podlaží
Výtah: ano
Terasa: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí