nezadáno
ne

Pronájem bytu 4+1, 90 m2

Hlavní třída, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město

10 550 Kč

měsíčně , + služby 4560, kauce 21100.00, + adm. poplatek 6000.00

Pronájem bytové jednotky 4 + 1, ul. Hlavní třída 699/90, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Dovolujeme si vám nabídnout exkluzivní byt v srdci Poruby. Jedná se o hezký, zrekonstruovaný byt v 1. patře cihlového domu s výtahem. V kuchyni je
nádherná rohová kuch. linka s elektrickou troubou a plynovou varnou deskou nachází se zde dokonce prostor na pračku a myčku. Na podlahách
v prostorných pokojích položena plovoucí podlaha. Pokoje jsou orientovány na 2 světové strany. V bytě je velmi praktická šatna. V koupelně vana, WC zvlášť. Hezká a žádaná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Možnost připojení KTV a internetu od společnosti PODA na 2 měsíce zdarma. Poruba nabízí širokou nabídku různorodých aktivit, přes kulturu, sport a zábavu nočního života, ale hlavně příjemné bydlení.
Tento obvod Vám poskytuje vše pro Vás spokojený život. Nabídka služeb je zde skutečně pestrá a zahrnuje nejrůznější sportovní aktivity, velké množství fitness center různých zaměření, například výhradně pro ženy či „old school“ posilovny. Dále pak několik tenisových a volejbalových kurtů, a dokonce fotbalové hřiště, které lemuje běžecká dráha, a to vše ve sportovním areálu VOKD, který je sám takovým srdcem sportovního vyžití v Porubě. Pokud se rádi věnujete joggingu, určitě si zamilujete krásně nasvícenou Hlavní třídu, která je jako dělaná pro běh či jízdu na kole.
Když se řekne Poruba, velkou část lidí napadne především pohodové bydlení ve velmi žádané lokalitě Ostravy s nejrůznějším množstvím obchůdků, restaurací či kaváren, barů a vinoték. Poruba je také skvělé místo pro děti, neboť se zde nachází velké množství školek, škol, prestižních gymnázií – Wichterlovo a Tigridovo či Vysoká škola Báňská, která je dokonce ve světovém žebříčku hodnocena výše než Karlova Univerzita v Praze. Co se týče běžných potřeb tak veškerá občanská vybavenost je k dispozici, je zde velmi hustá síť MHD, velké množství supermarketů, lékáren a samozřejmě Krajská nemocnice. Všude se dostanete velmi rychle a pohodlně.
Možná váháte, ale Poruba je skutečně to pravé místo pro Váš nový domov.

Celkem: 10 550 Kč
Poznámka k ceně: + služby 4560, kauce 21100.00, + adm. poplatek 6000.00
ID inzerátu: 7807195
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: F2136878
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Hlavní třída, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 4+1, Do 15000 Kč
Energetický štítek: E
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 90 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 7
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí