nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+1, 49 m2

Severní, Hlučín, okres Opava

6 450 Kč

měsíčně , + služby 2040, kauce 12900, + adm. poplatek 6000

Pronájem bytové jednotky 2 + 1, ul. Severní 835/10, Hlučín k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Byt v druhém patře je v čistém a udržovaném stavu. V bytě je nová elektroinstalace a plastová okna se žaluziemi. V průchozích pokojích a kuchyni je položena nová plovoucí podlaha, v předsíni dlažba. Součástí kuchyně je plynový sporák a kuchyňská linka. Koupelna je v čistém stavu -podezděná vana, obklad ,dlažba. Je spojená s WC. Ohřev vody plynovou karmou.
Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem.Zálohy na služby počítány na dvě osoby.
Byt se nachází v žádané části poblíž centra města Hlučín, které nabízí široké možnosti vyžití a zábavy a také veškeré občanské vybavenosti, jako je MŠ, ZŠ, dětská hřiště, pošta a obchody. V této lokalitě s okolními lesy se také nachází sportovní areál s fotbalovým hřištěm a krytá sportovní hala. V blízkosti se nachází velmi známý rekreační areál hlučínského jezera, které nabízí široké možnosti zábavy s přilehlým dětským rančem. V této části obce jsou možností parkování přímo v okolí domů, které je hojně osázeno zelení. V blízkosti V blízkosti obce jsou také obchody Lidl a Billa. Vzdálenost od centra Ostravy či Poruby za prací či zábavou je pouhých 10 minut a je pokryta pravidelnými spoji MHD. Poblíž se nachází hranice s Polskem, kde jsou další možnosti vyžití a výhodné nakupování.

Celkem: 6 450 Kč
Poznámka k ceně: + služby 2040, kauce 12900, + adm. poplatek 6000
ID inzerátu: 7806951
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: F2136843
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Severní, Hlučín, okres Opava
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 10000 Kč, 2+1
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 49 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 3. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí