nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+1, 48 m2

Dělnická, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město

6 300 Kč

měsíčně , + služby 2700, kauce 12600, + adm. poplatek 6000

Pronájem bytové jednotky 2 + 1, ul. Dělnická 405/17, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Byt v prvním patře je po částečné rekonstrukci, nové rozvody elektřiny a plastová okna. V průchozích pokojích jsou zachovalé parkety, v kuchyni plovoucí podlaha. Součástí kuchyně je plynový sporák a moderní kuchyňská linka. Koupelna je spojená s WC v obkladu s dlažbou a vanou. Možnost digitálního připojení k internetu a TV na optické síti PODA, pro nové nájemníky dva měsíce PODA zdarma.
Poruba nabízí širokou nabídku různorodých aktivit, přes kulturu, sport a zábavu nočního života, ale hlavně příjemné bydlení.
Tento obvod Vám poskytuje vše pro Vás spokojený život. Nabídka služeb je zde skutečně pestrá a zahrnuje nejrůznější sportovní aktivity, velké množství fitness center různých zaměření, například výhradně pro ženy či „old school“ posilovny. Dále pak několik tenisových a volejbalových kurtů, a dokonce fotbalové hřiště, které lemuje běžecká dráha, a to vše ve sportovním areálu VOKD, který je sám takovým srdcem sportovního vyžití v Porubě. Pokud se rádi věnujete joggingu, určitě si zamilujete krásně nasvícenou Hlavní třídu, která je jako dělaná pro běh či jízdu na kole.
Když se řekne Poruba, velkou část lidí napadne především pohodové bydlení ve velmi žádané lokalitě Ostravy s nejrůznějším množstvím obchůdků, restaurací či kaváren, barů a vinoték. Poruba je také skvělé místo pro děti, neboť se zde nachází velké množství školek, škol, prestižních gymnázií – Wichterlovo a Tigridovo či Vysoká škola Báňská, která je dokonce ve světovém žebříčku hodnocena výše než Karlova Univerzita v Praze. Co se týče běžných potřeb tak veškerá občanská vybavenost je k dispozici, je zde velmi hustá síť MHD, velké množství supermarketů, lékáren a samozřejmě Krajská nemocnice. Všude se dostanete velmi rychle a pohodlně.
Možná váháte, ale Poruba je skutečně to pravé místo pro Váš nový domov.

Celkem: 6 300 Kč
Poznámka k ceně: + služby 2700, kauce 12600, + adm. poplatek 6000
ID inzerátu: 7806946
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Dělnická, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 10000 Kč, 2+1
Energetický štítek: E
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 48 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí