nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 180 m2

3 200 000 Kč

celkem , Majitelé si vyhrazují právo v případě více zájemců upřednostnit výhodnější nabídku.

Nabízíme Vám ke koupi zajímavou nemovitost v obci Jablůnka.
Proč zajímavou…? Umožňuje totiž velmi rozmanité využití, jednak pro trvalé bydlení, jednak pro rekreaci a zároveň i pro podnikání, či k pronájmu..

Nemovitosti: dům je řešen velmi chytře - směrem k hlavní komunikaci je umístěn samostatný komerční prostor vhodný k podnikání nebo pronájmu. Na opačné straně je pak dům – spíše chalupa, dispozice 3+1 s prostorným a prázdným podkrovím i sklepem. Za domem se nachází zahrádka a hospodářská budova. Dům je vhodný a uzpůsobený jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreační využití, jelikož se nachází mezi Beskydy a Javorníky, v centru Hostýnsko – vsetínského pohoří (hornatiny). Navíc skýtá velký potenciál v doposud nevyužitých prostorách podkroví a druhé hospodářské budovy.

Dům: přízemní, po částečné rekonstrukci, ihned k bydlení, je vytápěn plynovým kotlem napojeným na ústřední topení. Vstupní veranda s komorou přechází do vnitřní chodby, odkud se dostanete do samostatných pokojů, včetně obývacího pokoje s kuchyní. Zároveň je z chodby vstup do podkroví a do sklepa.

Lokalita: centrum obce Jablůnka, která je vzdálena cca 5 min. jízdy od Vsetína. Zde je na místě uvést, že v letošním roce proběhne výběrové řízení a příští rok zahájení stavby obchvatu Jablůnky s uvedením do provozu v roce 2024. Jedná se o o silnici I/57, veškeré informace jsou k dispozici na stránkách ŘSD. Díky tomuto dojde k významnému zhodnocení této pěkné lokality.

Pokud Vás tato pěkná a zajímavá nemovitost oslovila, kontaktujte nás pro bližší informace a rezervaci času na prohlídkovém dni.
Radek Motyka & Explicit reality

Celkem: 3 200 000 Kč
ID inzerátu: 7806903
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 180 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí