nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 172 m2

Na Kopytářce, Praha, Kobylisy, Praha 8

20 790 000 Kč

celkem

Vítejte v Praze 8 - Kobylisy, kde pro vás máme na prodej rodinný dům.

Myslíte si, že je reálné bydlet v centru Prahy a vychutnávat si při tom klid jako na předměstí? Tento dům je vzácným příkladem, že je to možné!
Uprostřed Bulovky, Kobylis a Slovanky, se tyčí přírodní památka Okrouhlík, jež je maloplošné chráněné území Prahy 8, kde je doslova božský klid, plno zeleně a stromů. Pod Okrouhlíkem je ulice Na Kopytářce, kde stojí dvoupatrový rodinný dům, který máme pro vás k prodeji.

Co vás rozhodně nadchne je pozemek kolem domu. Původní majitelé zde vybudovali oázu pro duši! Kolem domu jsou záhony květin a keřů, dřevěná houpačka, velká pergola s grilem a zázemím pro letní radovánky s rodinou i přáteli. A pokud chcete opravdový odpočinek, lehnout si venku a relaxovat, tak je zde nádherná zavěšená postel.

V přízemí domu jsou dvě kuchyně, obývací místnost, samostatný pokoj, koupelna s toaletou a sprchovým koutem s prostorem pro pračku. Dále jedno samostatné WC na chodbě, komora na potraviny a u vstupu do domu místnost, která je aktuálně plně vybavena pro kadeřnické služby. A nebo se dá využít jako opravdu prostorná šatna či odkladová místnost.

V druhém patře jsou dva samostatné pokoje, koupelna s WC, dvě šatny, z níž jedna se dá přestavět například na koupelnu či menší pokoj. Oba samostatné pokoje jsou velmi originálně řešeny. První pokoj je řešen jako mezonetový pokoj, kde je v přízemí společenská místnost se dřevěnými schody, které vedou do podkrovních prostor s postelí. Je zde i koupelna s WC a šatnou. Druhý pokoj je jedna místnost se vstupem do malé místnosti. Může zde být například koupelna a nebo šatna.
V neposlední řadě je třeba zmínit, že dům je podsklepený.

V domě nejsou potřeba rozsáhlé rekonstrukce, jelikož je samotný dům ve výborném stavu a během několika málo let ho majitelé neustále vylepšovali pečlivě udržovali. Opravy na domě: Bramac pálená střecha, nová elektřina, zateplení domu, výměna vodovodu, vyvložkovaný komín a krb, plynový kotel, plastová okna.

Chcete se na dům přijít podívat? Zavolejte a vám jej ukážeme.

Celkem: 20 790 000 Kč
ID inzerátu: 7806577
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Na Kopytářce, Praha, Kobylisy, Praha 8
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 172 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Rohový
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí