nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 57 m2

Rybník, okres Ústí nad Orlicí

1 005 000 Kč

celkem

Hledáte menší dům nebo místo k rekreaci v okolí České Třebové. Pokud ano, tak právě pro vás mám zde dům určený ke kompletní rekonstrukci, který se nachází v obci Rybník.

Dům je v původním stavu a vyžaduje rekonstrukci. Dispozičně je rozdělen na obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, pokoj ze kterého lze vytvořit koupelnu, WC, chodbu a vstupní místnost. Plocha obytných místností je 57 m2. Podkroví lze využít jako technickou část nebo po úpravách přebudovat na obytné místnosti. Na zahradě o výměře 629 m2 se nachází kolna pro skladování zahradních potřeb. Dům je napojen na elektřinu a veřejný vodovod. Přístup je zajištěn po asfaltové obecní cestě.

Výhodou domu je snadná dostupnost do města Česká Třebová. Případnou rekonstrukci si můžete realizovat dle vlastních představ a možností. Dům lze využít jak k bydlení menší rodiny, tak i k rekreaci.

Více informací Vám rád sdělím telefonicky nebo při osobní prohlídce. Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou pro financování této nemovitosti.

Celkem: 1 005 000 Kč
ID inzerátu: 7805553
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Rybník, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná plocha: 57 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí