nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 169 m2

Zálužice, Stekník, okres Louny

4 870 000 Kč

celkem , včetně právních služeb a nákladů na vklad do KN

Pravděpodobně v 18.století, v severozápadních Čechách, okres Louny, v obci Stekník u Zálužic, v ráji chmele, piva a cykloturistiky a v těsné blízkosti zámku Stekník byl vystaven výjimečný objekt - rodinný dům se zahradním vejminkem a stodolou na pozemku o celkové rozloze 1874 m², který vám tímto nabízíme ke koupi.
Hlavní stavba rodinného domu o dispozici 3+1 a užitné ploše 105m² disponuje vstupní verandou, třemi pokoji, koupelnou s vanou a WC, kuchyní a komorou. Na tuto hlavní budovu navazuje ještě bývalý chlév využívaný nyní pro skladování dřeva. Celková zastavěná plocha domu činí 171m².
Dům je napojen na vodovodní řád a studnu, elektřina je původní v obou objektech a odpad je sveden do žumpy. Vytápění je zajištěno kamny v kuchyni a pokoji. Okna jsou dřevěná, původní, nad celou budovou je půda, která slouží jako skladovací prostor.
Druhý objekt - vejminek sousedí přes dvůr s domem, je o dispozici 2+1 bez koupelny a WC, s betonovou půdou, kde je možnost rozšíření dispozic. Je podsklepen.
Oba objekty vždy sloužily k ubytování, nyní je rok nemovitost neužívána. Střechy obou domů jsou staré cca 25let, krov je převážně v původním, dobrém stavu.
Více na přiložených fotografiích a půdorysech.
Třetí budovou je stodola o zastavěné ploše 167m², je rozdělena na tři části (úschovna dřeva s kurníkem pro slepičky, prostorná dílna, v krajní pravé je zachovalá sušička chmele a výstup na dřevěnou dvoupodlažní půdu - skladovalo se tam seno a chmel. Za stodolou je vrátky oddělená další část pozemku, který je z časti svahovitý, ale nabízí možnost panoramatického výhledu do krajiny a na chmelnice.
Součástí prodeje je také nábytek, který vidíte na fotografiích. Celý objekt je v dobrém stavu, byť nám nyní zateklo do komína vejminku neb není vyvložkován ;-)

Nemovitost je připravena k úpravám, které jsou zde zajisté potřeba, ať už pro bydlení vícegenerační rodiny či poskytování ubytovacích kapacit, vzhledem k zajímavostem a kráse okolí.
Celý objekt je v památkovém zájmu, obec by měla v budoucnu patřit do seznamu světového dědictví UNESCO a já se tomu tentokrát vůbec nedivím, přijďte se sami přesvědčit, jak je tato nemovitost hezká s památkou své doby... Těším se na prohlídku. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 4 870 000 Kč
ID inzerátu: 7805021
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1530
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Zálužice, Stekník, okres Louny
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 169 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí