nezadáno
ne

Prodej vily, 143 m2

Hřivice, Markvarec, okres Louny

není k dispozici

3 963 000 Kč

celkem

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1, s užitnou plochou 143 m2 a pozemek v celkové výměře 474 m2. Jedná se o dům po rozsáhlé rekonstrukci. Náklady na provoz domu se pohybují v celkovém součtu do 3.500,– Kč/měs. Vytápění domu je zajišťováno elektrickým kotlem a krbovými kamny, v kterých lze topit dřevem či briketami. Elektrický kotel zajišťuje vytápění podlahového topení v koupelně, radiátorech a ohřev teplé vody. Tento dům byl zrekonstruován tak, aby uspokojil potřeby i větší rodiny s dětmi.
Dům se nachází ve velice klidné a tiché lokalitě téměř u lesa. Kousek od domu se nachází rybník. V prvním patře domu je nádherný výhled do okolí a obdobný výhled zajišťuje i terasa. V prvním patře již započala rekonstrukce a to v podobě sádrokartonů, podlah z OSB desek, kompletně nové rozvody elektřiny, nová střešní krytina včetně trámů. Proběhlo také zvýšení světlé výšky stropů. Celý dům je osazen plastovými okny. Do domu bylo investováno mnoho finančních prostředků. Fotografie z průběhu stavby jsou k dispozici a nový majitel je při koupi obdrží.
Dům je určen pro každodenní bydlení případně rekreaci či víkendový dům.
Prohlídka nemovitosti je možná po domluvě s makléřem kdykoliv.
Energetický štítek náročnosti budovy zatím není vyhotoven, avšak pří prodeji nemovitosti již bude k dispozici, proto inzerujeme ve skupině G mimořádně nehospodárné.

Celkem: 3 963 000 Kč
ID inzerátu: 7804527
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Hřivice, Markvarec, okres Louny
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 135 m2
Užitná plocha: 143 m2
Plocha pozemku: 474 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Dostupnost pozemku: MHD, Auto
Rok rekonstrukce: 2013
Terasa: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí