nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 113 m2

Písecká, Praha, Vinohrady

13 500 000 Kč

celkem , včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Bydlení na Vinohradech má své kouzlo. Když k tomu přidáte krásný výhled, velkorysou plochu 113 m2 s možností úpravy dispozice a klid i přesto, že se nacházíte přímo u Vinohradský třídy jen pár minut chůzí na Floru, je tento slunný a tichý byt přesně pro Vás.

Nachází se v 4NP udržovaného činžovního domu z 30.let 20.století, který navíc prošel rekonstrukcí včetně výtahu a nových dřevěných oken. V celém bytě (kromě kuchyně) jsou položeny původní dubové parkety. Oba dnes neprůchozí pokoje je možné spojit dveřmi, které současní majitelé nechali skrýt do protihlukové izolace a které nebyly zcela odstraněny. Protihluková izolace byla postavena také na stěně jednoho z pokojů, který sousedí s vedlejším bytem. Už tak velký prostor si nemusíte zabírat nábytkem, jelikož se na chodbě nachází jednak vestavěná skříň a zároveň i vstup do prostorné komory.

Samozřejmostí je samostatná koupelna a WC s novými rozvody vody a elektřiny s výstupem do světlíku, který zajišťuje čerstvý vzduch.

Celkové náklady na bydlení jsou 3.300 Kč měsíčně za fond oprav a zálohy na vodné/stočné a aktuálně nastaveny zálohy na elektřinu ve výši 1820 Kč měsíčně. Plynové rozvody jsou v domě dostupné, ale v bytě není zapojeno. A ani s parkováním problém nebude. V okolí je dostatek místa a i v době, kdy jsou všichni doma, se nemusíte bát, že byste v blízkosti bytu nezaparkovali. Což nebývá v centru Prahy samozřejmostí.

Pokud hledáte prostorné, slunné a tiché bydlení, které si minimálně svým prostorem nezadá s bydlením v rodinném domě a zároveň chcete bydlet v centru Prahy, tak nám zavolejte - rádi Vám byt ukážeme osobně. Těšíme se na setkání!

Celkem: 13 500 000 Kč
ID inzerátu: 7803522
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Písecká, Praha, Vinohrady
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 113 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 4. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí