nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 292 m2

Olomouc, okres Olomouc

neuvedena

cena u makléře

Představujeme Vám Projekt - výstavbu 8-mi RD v Olomouci městské čtvrti Droždín, ul. K Dolečku na výjimečných stavebních pozemcích, ve velmi vyhledávané lokalitě. Tyto jedinečné pozemky zajišťují prostor a soukromí s dobrou dostupností do centra Olomouce (cca 10 minut) a z budoucího RD se Vám nabídne nádherný výhled na baziliku Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku s otevřeným výhledem do okolní krajiny včetně unikátního nejen nočního pohledu na město Olomouc.

Nabízíme Vám ke koupi výstavbu čtyř samostatně stojících RD umístěných na stavebních pozemcích o různých výměrách od 777 m² do 829 m² a dále výstavbu čtyř RD (dvojdomků) umístěných na stavebních pozemcích o různých výměrách od 451 m² do 495 m². Vytápění všech domů je plánované tepelným čerpadlem.

Tento nabízený stavební pozemek je označený jako parcela „C“. Celková plocha pozemku o výměře 829 m², zastavěná plocha 192 m², zpevněná plocha 155 m² a plocha zeleně 482 m².

Na tomto pozemku je plánovaná výstavba dvoupodlažního solitérního domu s plochou střechou dispozičně 5+kk (dvojgaráž) nebo 6+kk (jedna garáž) s celkovou užitnou plochou 291,95 m² (obytná plocha 123,66 m², komunikační plocha 40,97 m², technická plocha 86,83 m², plocha teras a lodžií 40,49 m²) se zahradou o výměře 482 m², kde může být umístěno venkovní posezení s bazénem po dohodě se stavitelem. Máme pro Vás připravené dvě dispozice s dvojgaráží a nebo jednou garáží s dalším pokojem či pracovnou s dostatečným parkováním před RD. Vnitřní uspořádání je navrženo tak, aby charakter domu maximalizoval možnost využití stavebního pozemku. V 1.NP domu se nachází závětří, zádveří se vstupem do garáže, chodba se schodištěm do 2. NP domu, pokoj pro hosty, koupelna, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyní se vstupem na krytou terasu. Z venkovní terasy je také zajištěn vstup do garáže. Ve 2. NP se nachází chodba se schodištěm z 1.NP a bočním schodištěm na střechu domu, dva samostatné pokoje s lodžiemi, ložnice (s vlastní prostornou šatnou se vstupem na prostornou terasu s krásným výhledem a se svou vlastní koupelnou + WC ), dále je ve 2. NP společná prostorná koupelna a samostatné WC se vstupem z chodby. Plánovaný bazén na zahradě u terasy a zahradní altán v zadní části zahrady Vám jistě nabídne příjemné posezení u venkovního krbu a stavitel zajistí v případě Vašeho požadavku vybudování - není zahrnuto v ceně.

Cena projektu na vyžádání u makléře. Projekt zahrnuje pozemek včetně novostavby ve vyšším standardu, zasíťování inženýrskými sítěmi, oplocení pozemku ve standardu, vybavení novostavby ve vyšším standardu, dle dohody na společné schůzce Vás, naší RK a stavitelem projektu. V ceně jsou i právní služby, provizi RK a administrativní náklady spojené s přípravou tohoto projektu. Plánované zahájení výstavby rok 2021/2022 a dokončení v roce 2023/2024.

Financování prostřednictvím úvěrující banky se zajišťuje přes našeho úvěrového poradce. Více informací o této zakázce případně o celém projektu získáte u makléře prodeje. Třída energetické náročnosti budovy: B - Velmi úsporná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7801958
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 311722
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Olomouc, okres Olomouc
Kategorie: Rodinné domy
Stav nemovitosti: projekt
Užitná plocha: 292 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí