nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 345 m2

Rozdrojovice, okres Brno-venkov

10 900 000 Kč

celkem , Konečná cena, neplatíte provizi.

Jedná se o krajní řadový zděný rodinný dům s budoucí možnou dispozicí až 6+kk a vlastním wellness. Stavba obsahuje přízemí (suterén) a dvě nadzemní podlaží. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě, v blízkosti Brněnské přehrady. Z pozemku je nádherný výhled na Rozdrojovice a okolí.

Samotná nemovitost pochází z 90. let a nyní je kompletně vyklizena a nachystána na přestavbu dle vlastních představ. Na stavbu je vypracována studie od architekta na nadstandardní rodinný dům s vlastním wellness, dvojgaráží, vinným sklepem a zimní zahradou. Tento projekt je součástí prodeje. Výhodou domu jsou jeho prostorné obytné pokoje.

Nemovitost je napojena na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod, zemní plyn a veřejnou kanalizaci. Vytápění domu je nyní kombinované, a to ústřední s kotlem na zemní plyn, nebo s kotlem na tuhá paliva. Celková podlahová plocha domu činí 314 m2 + garáž o velikosti 31 m2. Orientace obytných místností směřuje převážně na jihovýchod a jihozápad. Energetická náročnost nemovitosti: třída D.

V přízemí domu se nachází dvojgaráž, pokoj, technické zázemí, vinný sklep, vstupní hala a skladovací prostory. Z přízemí je vstup po schodech na terasu za rodinný dům. V prvním patře se nachází obývací pokoj s halou, pokoj s balkonem, kuchyně s boční terasou, koupelna, WC a spíž. V druhém patře se nachází chodba, pokoj, pokoj s balkonem, koupelna, WC, pokoj se vstupem na zadní terasu. Nad druhým patrem je přístupná půda, která sahá přes polovinu domu.

Pozemek je převážně svažitý, orientovaný jižním směrem. Celková plocha pozemku měří 1.283 m2 a v současnosti je připraven na budoucí novou výsadbu. Před rodinným domem se nachází místo pro dostatek parkovacích míst.

Nemovitost může být vhodná pro někoho, kdo si chce vybudovat nadstandardní rodinný dům podle vlastních představ či propojit podnikání s rodinným domem; případně pro investora, který může v rodinném domě vybudovat až tři bytové jednotky a následně je pronajímat.

Obec Rozdrojovice leží ve vyhledávané lokalitě v blízkosti Brněnské přehrady, která je vzdálena 1 km od Rozdrojovic. Statutární město Brno se nachází 10 km a nabízí kompletní nabídku služeb a infrastruktury. Samotné Rozdrojovice nabízejí základní nabídku služeb, jako jsou obchod se smíšeným zbožím, restauraci, hospodu, mateřskou a základní školu a hlavně okolní přírodu vybízející k turistice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Celkem: 10 900 000 Kč
ID inzerátu: 7800356
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 158121RoV
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Rozdrojovice, okres Brno-venkov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 345 m2
Obytná plocha: 314 m2
Užitná plocha: 345 m2
Zastavěná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1283 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Terasa: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí