nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 117 m2

Starý Mateřov, okres Pardubice

Inzerát je starší než 6 měsíců!

6 950 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Hledáte rodinný dům, který se vymyká průměrnému standardu? Toužíte po bydlení ve velmi úsporném nízkoenergetickém domě - bungalovu na parcele o velikosti 529 m² s předpokládaným termínem dokončení v měsíci červnu 2021?

Pojďte se blíže seznámit s moderní nemovitostí v obci Starý Mateřov s výbornou dostupností do Pardubic.

Jednopodlažní dům o dispozicí 5+kk a podlahovou plochou 117 m² zahrnuje obývací pokoj s prakticky odděleným kuchyňským koutem, ložnici se samostatnou koupelnou a 2 dětské pokoje. Součástí rodinného domu je zádveří se šatnou, samostatným WC a další koupelnou.
V celkové částce s DPH je zahrnuta cena pozemku i realizace vlastní výstavby, včetně finálních povrchů, podlahové vytápění, obkladů, sanitárního vybavení, podlahových krytin i vnitřních dveří, elektrického přivaděče a příprava na zabudování klimatizační jednotky.
Zájemce má možnost nechat zhotovit oplocení s pojízdnými vraty a úpravu parkovacího místa za výhodnou cenu.

Střešní konstrukce je navržena jako dřevěná soustava příhradových vazníků s krytinou z betonových tašek. Pro vytápění domu se počítá s tepelným čerpadlem vzduch - voda HPA-08CS plus. Do domu budou přivedeny tyto IS: elektro, voda a odpady budou svedeny do veřejné kanalizace. Přístup je realizován po nové příjezdové komunikaci.

Popis lokality: Výstavba se nachází v severovýchodní části obce Starý Mateřov. Připravovaný dům bude navazovat na stávající výstavbu. Ze severu bude lokalita uzavřena polem s výhledem do přírody. Obec se nachází jihovýchodně od města Pardubic a jezdí zde linka Dopravního podniku města Pardubic číslo 24. Přímo v obci je mateřská školka, hřiště, restaurace i obecní úřad s knihovnou.

Neváhejte a zavolejte nám pro více informací a nabídky financování. Financování nemovitostí zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku.

Celkem: 6 950 000 Kč
ID inzerátu: 7795589
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 120458
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Starý Mateřov, okres Pardubice
Kategorie: Novostavby
Podkategorie: Rodinné domy, Domy
Energetický štítek: A
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 117 m2
Obytná: 117 m2
Užitná: 117 m2
Zastavěná: 140 m2
Pozemku: 529 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ domu: Přízemní
Počet bytů: 1
Rok výstavby: 2021
Voda: ano
Elektřina: ano