nezadáno
ne

Prodej chaty, 517 m2

960 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji rekreační budovu o velikosti 517 m2 ve skvělé lokalitě.
Objekt má naprosto jedinečné umístění. Nachází se v CHKO Jeseník uprostřed lesů v rámci areálu, kde se nachází více objektů určených k rekreaci. Tato stavba nabízí soukromí a ničím nerušený pocit z přírody.
Vodu lze řešit studnou, odpad se v areálu řeší jímkou, elektrika vede před budovou - stačí zažádat o přípojku. Pohodlný přístup z obecní asfaltové komunikace. Jedná se o jedinečnou nabídku, kdy je možné okamžitě začít s úpravou rekreační chaty. Ideální jako investice pro následný pronájem či prodej. Nebo jako vaše nová vysněná chata pro rekreaci či život pro celoroční bydlení.
Nádherné okolí je jako dělané pro turisty, asfaltové cesty ocení zejména cyklisté a v zimě si přijdou na své běžkaři. Pro lyžaře je zde několik sjezdovek vzdálených cca 10 km. Město Jeseník vzdáleno 15km. Mimo komunikace pro auta, pouze po lesních cestách se dostanete přes kopec na Rejvíz, Čertovy kameny či Zlatý Chlum. V nedaleké dojezdové vzdálenosti jsou i Rychlebské stezky oblíbené díky svým cyklotrailům nebo Zlaté hory.

Celkem: 960 000 Kč
ID inzerátu: 7792993
Typ nabídky:
Stav nabídky:
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Energetický štítek: G
Vlastnictví:
Stav nemovitosti:
Zastavěná plocha: 517 m2
Plocha pozemku: 520 m2
Typ budovy:
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu:
Typ domu:

Kontakt na prodejce nemovitostí