nezadáno
ne

Prodej komerčního objektu, 392 m2, Žamberk, okr. Ústí nad Orlicí

Čs. armády, Žamberk, okres Ústí nad Orlicí

3 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout komerční nemovitost, která se nachází nedaleko centra města Žamberk přímo u frekventované hlavní silnice. Má širokou možnost využití a vhodná je i jako investice s následným příjmem z nájmů.

Nemovitost je dispozičně rozdělena na dvě podlaží, kdy v prvním podlaží se nachází prostorná kancelář, technická místnost, kancelář s archivem, koupelna se sprchovým koutem, WC a chodba s kuchyňkou. V druhém podlaží naleznete prodejnu, která je v tuto chvíli v nájmu, prostor s prosklenou výlohou, kancelář s kuchyňkou a prosklenou prodejní plochu. Dispozici si můžete prohlédnout v půdorysu ve fotogalerii. Je napojena na rozvod plynu, elektřiny, veřejného vodovodu a kanalizaci. Poslední částečná rekonstrukce proběhla v roce 2011. K parkování lze využít asfaltovou plochu u objektu.

Více informací Vám rád sdělím telefonicky nebo při osobní prohlídce. Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou pro financování této nemovitosti.

Celkem: 3 500 000 Kč
ID inzerátu: 7791903
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Čs. armády, Žamberk, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 231 m2
Zastavěná: 392 m2
Pozemku: 392 m2
typ: cihlový

Kontakt na prodejce nemovitostí