nezadáno
ne

Prodej kancelářských prostor, 218 m2

Přetlucká, Praha, Strašnice, Praha 10

19 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Cena je BEZ DPH (21%)

REZERVOVÁNÉ - V exkluzivním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout ojedinělou kancelářskou budovu ve Strašnicích. Celý objekt je rozdělen do dvou samostatně stojících budov, přičemž předmětem tohoto prodeje je jedna z nich.

Příchod do budovy umístěné v zadní, klidné části pozemku, je skrze nádhernou japonskou zahradu. Jedním z unikátních prostorů je i samotná recepce, která zasahuje do dvou pater a je dekorována osvětlením vyrobeném na míru pro tento prostor.

V prvním patře je k dispozici první otevřený prostor (6 pracovních míst), kuchyně, zasedací místnost a manažerská kancelář (až 4 místa). Také jsou na patře tři toalety, sprchový kout a technická místnost.

Ve druhém patře je pak další otevřený prostor (10 pracovních míst) a jako bonusem je přímo z kanceláře přístupná rozlehlá terasa, která může být využita ať už jako odpočinková zóna, tak možná v případě citlivé rekonstrukce i k vytvoření nových pracovních míst.

V budově se dále nachází sklepní prostor s vlastním kotlem, sloužící v současné době jako sklad.

Pokud chcete vlastnit v Praze celou novou kancelářskou budovu je pro vás kancelář Niceboy správnou volbou! Současní majitelé se z důvodu expanze musí stěhovat do většího prostoru! Velmi doporučuji prohlídku!

Uvedená cena je bez DPH, při koupi nemovitosti je možný nárokovat odpočet DPH, pokud kupuje plátce! Sazba DPH je pro danou nemovitost 21%!

Celkem: 19 990 000 Kč
ID inzerátu: 7791766
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: OF140811
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Přetlucká, Praha, Strašnice, Praha 10
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 218 m2
Obytná: 218 m2
Užitná: 218 m2
typ: skelet
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Jednopatrový
Terasa: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí