nezadáno
ne

Pronájem bytu, 30 m2

Husovo nám., Tábor, okres Tábor

4 500 Kč

měsíčně (Cena přepočtena z 150 Kč za m2 za měsíc )

Hledáte ubytování pro své zaměstnance nebo potřebujete hotelový pokoj k občasnému přespání, a to přímo v centru Tábora?

K dlouhodobému pronájmu nabízíme apartmány v budově bývalého hotelu Slávie, nacházejícího se v blízkosti vlakového nádraží a hlavní pošty. Jedná se o atraktivní lokalitu v centru města s výbornou dopravní obslužností.

Apartmány se nacházejí ve 3. patře budovy s výtahem, která již prošla částečnou rekonstrukcí a další rekonstrukce postupně probíhá v letošním roce - nový, větší výtah, revitalizace schodiště a chodeb atd.

Jedná se o tyto bývalé hotelové pokoje o velikosti a ceně:

pokoj č. 301: 30,5 m2: 4.575 Kč
pokoj č. 302: 40 m2: 6.000 Kč

Příslušenství tvoří sociální zařízení, tj. samostatná koupelna se záchodem, umyvadlem a sprchovým koutem. V každém pokoji se nachází televizor. Nabízené prostory jsou podkrovní, okna plastová, na podlaze je položen koberec. Pokoje jsou čisté, upravené, pokoj č. 302 je ideálně k pronájmu pro 2 osoby.

Na patře není k dispozici kuchyň, nutný ohřev jídla v mikrovlnné troubě na pokoji.

Hotelové apartmány jsou ideální především jako ubytování pro montéry, dělníky, řemeslníky, obchodní zástupce a jiné cestující z povolání (tj. především pracovníky, kteří jezdí o víkendech domů).
Služby (cca 1.500,-Kč/měs. za jeden pokoj) zahrnují vytápění, spotřebu elektřiny a vody; výše záloh bude upravena podle počtu osob využívajících pokoj. Vyúčtování bude provedeno podle skutečné spotřeby na základě měřidel.

Jedná se o možnost dlouhodobého pronájmu, tj. nájemní smlouva bude uzavřena na 1 rok. Je nutno složit kauci ve výši 3 nájmů.

Volné ihned. Pro více informací a prohlídku jednotlivých apartmánů kontaktujte makléřku nabídky. Třída energetické náročnosti budovy: D - Méně úsporná dle vyhlášky č.78/2013 Sb..

Celkem: 4 500 Kč
ID inzerátu: 7788705
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 308509
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Husovo nám., Tábor, okres Tábor
Kategorie: Byty k pronájmu
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 30 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 4. podlaží

Kontakt na prodejce nemovitostí