nezadáno
ne

Prodej bytu 4+kk, 135 m2

Na Okraji, Ústí nad Labem, Klíše, okres Ústí nad Labem

5 250 000 Kč

celkem

V nabídce k prodeji dva mezonetové byty s terasou (cena v inzerátu uvedena za bytovou jednotku v 2. NP a podkroví, 4 + kk) v aktuálně rekonstruovaném prvorepublikovém domě (půlka dvojdomku) v ústecké čtvrti Klíše. Pro rekonstrukci je vydané platné stavební povolení. Při prodeji bude zateplena fasáda domu, položena nová střecha značky SATJAM s nadkrokevní izolací, osazena nová plastová okna, nadefinováno parkovací stání určené danému bytu, zahrada a chodník k domu.
Každý byt má vlastní vchod, součástí prodeje je výhradní právo užívat definovanou část zahrady a tři místa pro odstavení vozidel na společném pozemku. Byty se prodávají po dokončení hrubé stavby. Velkou výhodou tedy je, že nový vlastník si provede rekonstrukci interiéru dle vlastního uvážení. Technická místnost domu je přístupná samostatně ze společného chodníku vlastníků bytových jednotek.

Vstup do bytu je z roviny zahrady skrze velké zádveří s dostatkem prostoru pro kočárek, úložnými prostory a možností umístit pračku a sušičku, ze zádveří vedou schody do bytu. Spodní podlaží mezonetu (2.NP domu) je koncipováno jako klidové patro s celkem třemi pokoji, chodbou a koupelnou s vanou, toaletou a samostatným sprchovým koutem. Okna v pokojích jsou orientována na jihozápad, pokoje nabízejí dostatek místa pro postele, skříně i psací stoly v případě dětských pokojů.
Podkroví je koncipováno jako jeden centrální prostor se zajímavým prvkem přiznaných střešních trámů/nového krovu. Tvoří ho obývací prostor, jídelna, kuchyň a samostatná toaleta. Z hlavního prostoru se vstupuje na terasu o cca 24 m2. Před pohledy z okolní zástavby ji chrání vzrostlé jehličnany a nabízí dostatek soukromí s výhledem na okolní hory na jedné straně a do vnitrobloku vilových zahrad Klíše na straně druhé.
Podlahová plocha bytu bez teras je cca 135 m2, terasa má cca 24 m2, zahrada cca 128 m2. K bytu náleží odstavná plocha pro odstavení dvou vozidel.

Okolní klidnou zástavbu tvoří vilky a bytové domy, zastávka MHD je vzdálena 1 minutu chůze. Za pár minut pěšky jsou dostupná tato zařízení:
mateřské škola v ulici Na Spálence, základní školy v ulicích České mládeže, Palachova, kampus UJEP, nákupní středisko Kaufland, Gymnáziu v Jateční ulici, Centrum Sluneta s posilovnou, kde se aktuálně staví největší tréninkové středisko pro halové sporty v Ústí nad Labem, plavecký areál Klíše s párou, saunou, bazénem a posilovnou, Střižovický vrch, který je ideální pro procházkové okruhy. Nákupní zóna Trmice s hypermarketem Globus je vzdálena cca 7 minut autem, lyžařské středisko Telnice je autem vzdáleno cca 20 minut, dálnice D8 cca 7 minut jízdy. Centrum města cca 20 minut pěšky nebo 5 minut autem.
Byt lze koupit samostatně nebo společně s druhým bytem dohromady jako jednu nemovitost. Odkaz na inzerát: https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/4+kk/usti-nad-labem-klise-na-okraji/3961531740#img=0&fullscreen=false

Celkem: 5 250 000 Kč
ID inzerátu: 7786736
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Na Okraji, Ústí nad Labem, Klíše, okres Ústí nad Labem
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 135 m2
Typ budovy: cihlový
Zařízení: nezařízeno
Dostupnost pozemku: MHD, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída
Terasa: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí