nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 108 m2

Na Okraji, Ústí nad Labem, Klíše, okres Ústí nad Labem

4 800 000 Kč

celkem

V nabídce k prodeji dva mezonetové byty s terasou (cena v inzerátu uvedena za bytovou jednotku v 1. PP a 1. NP) v aktuálně rekonstruovaném prvorepublikovém domě (půlka dvojdomku) v ústecké čtvrti Klíše. Pro rekonstrukci je vydané platné stavební povolení. Při prodeji bude zateplena fasáda domu, položena nová střecha značky SATJAM s nadkrokevní izolací, osazena nová plastová okna, nadefinováno parkovací stání určené danému bytu, zahrada a chodník k domu.
Každý byt má vlastní vchod, součástí prodeje je výhradní právo užívat definovanou část zahrady a dvě místa pro odstavení vozidel na společném pozemku. Byty se prodávají po dokončení hrubé stavby. Velkou výhodou tedy je, že nový vlastník si provede rekonstrukci interiéru dle vlastního uvážení. Technická místnost domu je přístupná samostatně ze společného chodníku vlastníků bytových jednotek.

Částečně zapuštěný suterén je koncipován jako klidové patro, jsou zde celkem 4 místnosti. Dvě ložnicemi s okny orientovanými na jihozápad a dostatkem úložných prostor, technické zázemí pro pračku, sušičku, dále koupelna s vanou i samostatným sprchovým koutem, dvojumyvadlem a chodba, do které je zaústěné bytové schodiště do horního patra mezonetu situovaného v přízemí domu.
V přízemí je hlavní vstup do bytu přímo z úrovně zahrady do prostorného zádveří s dostatkem místa pro odložení kočárku i sezónního vybavení, dále se v přízemí nachází vstupní chodba se samostatnou toaletou a komorou, zbytek patra je připraven pro potkávání a denní život rodiny. Na patře najdete prostorný obývací pokoj propojený s jídelnou, z obou místností je přístup na cca 21,5 metrovou přední terasu, která je orientovaná na jihozápad, díky tomu je osluněná prakticky po celý den, z jídelny vstupujete do prostorné kuchyně s dostatkem místa pro úložné prostory. Z kuchyně je výstup na terasu/zahradu za domem, která je orientována na severovýchod a umožňuje odpočinek ve stínu.
Podlahová plocha bytu, bez teras, je cca 108 m2, přední terasa cca 21,5 m2, zahrada cca 121 m2.

Okolní klidnou zástavbu tvoří vilky a bytové domy, zastávka MHD je vzdálena 1 minutu chůze. Za pár minut pěšky jsou dostupná tato zařízení:
mateřské škola v ulici Na Spálence, základní školy v ulicích České mládeže, Palachova, kampus UJEP, nákupní středisko Kaufland, Gymnáziu v Jateční ulici, Centrum Sluneta s posilovnou, kde se aktuálně staví největší tréninkové středisko pro halové sporty v Ústí nad Labem, plavecký areál Klíše s párou, saunou, bazénem a posilovnou, Střižovický vrch, který je ideální pro procházkové okruhy. Nákupní zóna Trmice s hypermarketem Globus je vzdálena cca 7 minut autem, lyžařské středisko Telnice je autem vzdáleno cca 20 minut, dálnice D8 cca 7 minut jízdy. Centrum města cca 20 minut pěšky nebo 5 minut autem.
Byt lze koupit samostatně nebo společně s druhým bytem dohromady jako jednu nemovitost. (odkaz na inzerát: https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/4+kk/usti-nad-labem-klise-na-okraji/520105308#img=0&fullscreen=false)

Celkem: 4 800 000 Kč
ID inzerátu: 7786724
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Na Okraji, Ústí nad Labem, Klíše, okres Ústí nad Labem
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 108 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Dostupnost pozemku: MHD, Auto, Dálnice
Terasa: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí