nezadáno
ne

Prodej chaty

Sázava, okres Benešov

1 950 000 Kč

celkem , cena je včetně provize a služeb RK


Možnost trávení volného času na příjemném místě, s dostatkem soukromí, nedaleko od města Sázavy. Pozemek je rozlehlý, s jehličnatými a listnatými stromy, jeho spodní částí protéká malý potok.
Chata se nachází na vlastním, oploceném pozemku o celkové výměře 1.586 m2. Stavba je zděná (cihla, kámen), okna jsou dřevěná s okenicemi a mříží, střechu tvoří krytina z eloxovaného hliníku. Chata je částečně podsklepena.
Dispozice: předsíň, chodba, obývací pokoj, kuchyň. Chata je vytápěna kuchyňským sporákem na dřevo. Zastavěná plocha stavby činí 60 m2 (s možností další přístavby).
Přístup na pozemek je po obecní komunikaci. Parkování je možné na vlastním pozemku – je zde parkovací stání. Pozemek je členitý, místy je rovina, jinde svah, ve svahu je zbudované pěkné kamenné schodiště. Přístup k chatě je po širší pěšině.
IS: kvalitní pitná voda z vlastní vrtané studny (není zavedena do chaty), elektřina 230/400 V. Suché WC a sklad. V blízkém okolí je rozsáhlý les, louky, v sousedství 2 chaty. Nedaleko od chaty je autobusová zastávka. Lokalita: nemovitost se nachází 45 km jihovýchodně od Prahy, 2 km od města Sázavy.
V Sázavě je veškerá občanská vybavenost, autobusové i vlakové spojení. Velmi dobré je spojení do Prahy, autem po D1 (42 km, 30 minut jízdy). V případě zájmu Vám zajistíme právní servis a úschovu finančních prostředků.
Celkem: 1 950 000 Kč
ID inzerátu: 7786260
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Sázava, okres Benešov
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty

Kontakt na prodejce nemovitostí