nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 157 m2

Zdětín, okres Mladá Boleslav

Inzerát je starší než 6 měsíců!

6 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně provize a právního servisu

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Nemovitost s dispozicí 5+2 (2kk + 3kk), je kolaudována v r. 2011. Celková užitná plocha činí 157 m2. Jednoduchou úpravou lze obě domácnosti propojit na jednogenerační bydlení.
Celá stavba je unikátní nadstandartním způsobem zpracování, použitím nejkvalitnějších materiálů a vybavením. Konstrukce z jedinečného ocelového skeletu s parozábranou a minerální vlnou, tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON s nižším tarifem el. energie, zásobní nádrž na teplou vodu o objemu 200 litrů, certifikované podlahové vytápění REHAU, klimatizace SAMSUNG instalovaná v r. 2019, v oknech bezpečnostní dvojskla s vnitřní fólií, bezpečnostní dveře. Na podlahách je použita dlažba a vinyl dle charakteru místností. V domě je použit certifikovaný odhlučněný systém domovní kanalizace RAUPIANO. Jako střešní krytina je použita SATJAM ROOF. Vjezd posuvnou elektrickou pozinkovanou bránou s dálkovým ovládáním, před domem venkovní parkovací stání pro dvě auta. Dům je napojen na obecní kanalizaci a vodovod.
Součástí nemovitosti je zahrada o rozloze 897 m2 se skleníkem, zahradním domkem a vyvýšenými záhony. Dům se nachází na kraji obce, pouze s jedním sousedem. V obci jsou základní služby občanské vybavenosti (obchod, restaurace, mateřská školka), kompletní síť služeb je v Benátkách nad Jizerou (5 km). V okolí se nachází mnoho příležitostí pro cykloturistiku, přírodní koupaliště a lesy. Dobrá dostupnost na rychlostní komunikaci D10 s dojezdem do Prahy za 25 min a do Mladé Boleslavi 15 min.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 398 000,- Kč a měsíční splátkou 20 641,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 6 990 000 Kč
ID inzerátu: 7782789
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 191485
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Zdětín, okres Mladá Boleslav
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná: 157 m2
Užitná: 157 m2
Zastavěná: 157 m2
Pozemku: 1044 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní