nezadáno
ne

Prodej bytu 4+kk, 200 m2

Na lysinách, Praha, Hodkovičky, Praha 4

21 500 000 Kč

celkem

Luxusní, špičkově vybavený designový 4kk mezonetový byt v 4. nadzemním podlaží moderní nízkoenergetické bytové rezidence v atraktivní části Prahy, v Hodkovičkách, zasazen do jedné z nejpříjemnějších pražských čtvrtí s velkým množstvím zeleně a docházkové vzdálenosti sportovních areálů a veřejné dopravy. Luxusní bytová rezidence splňuje svojí koncepcí požadavky na maximální estetické pojetí a na užitnou hodnotu kvalitní architektury.

Velkorysý otevřený prosklený prostor, kvalitní materiály a nadčasovost, to je charakteristika tohoto krásného bytu. Právě díky velkým proskleným plochám je byt slunný a vzdušný.

Společenská zóna bytu je tvořena velkorysým, proskleným obývacím pokojem s jídelním prostorem, designovou kuchyní a vstupem na jižně orientovanou terasu s výhledem do okolí. Privátní zóna v horním podlaží zahrnuje 3 ložnice (hlavní ložnice s en-suite koupelnou), koupelnu a galerii, kterou lze využít jako pracovnu.

K vysokému standardu vybavení patří třívrstvá dubová podlaha Scheucher, velkoplošná italská dlažba a celoplošné obklady Cerdisa, dřevěná francouzská okna, vyhřívané podlahy ve spodním podlaží a koupelnách, akusticky oddělená stěna v obývacím pokoji, designové osvětlení schodiště, komfortní a robustní markýza na terase.

Kupní cena zahrnuje sklep a vybavení vyobrazené na fotografiích. K bytu je možné dokoupit až 4 parkovací místa.

Tichá a vyhledávaná rezidenční lokalita obklopená zelení, s kompletními službami na dosah ruky, nabízí nespočet příležitostí zejména sportovního vyžití, výbornou dopravní obslužnost a dostupnost do centra. Zastávka MHD se spojením 7 minut ke stanici tramvaje se nachází přímo před domem. Skvělá dopravní obslužnost díky nedalekému napojení na Jižní spojku. Nedaleko od Žlutých lázní, plaveckého stadionu a přírodní památky Podolský profil.

Plocha interieru: 168 m2, Terasa: 32 m2

Energetická náročnost budovy: B

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd. ID nemovitosti VER0028-0001.

Celkem: 21 500 000 Kč
ID inzerátu: 7781188
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: VER0028-0001
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Na lysinách, Praha, Hodkovičky, Praha 4
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 200 m2
Obytná plocha: 200 m2
Užitná plocha: 200 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 4. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Výtah: ano
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí