nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 800 m2

Litomyšl, , okres Svitavy

2 090 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Hledáte pozemek pro výstavbu rodinného domu? Ideálně v blízkosti Litomyšle? Zastavte se a dále nehledejte. Už jste našli: Nedošín u Litomyšle, okr. Svitavy – Vaše nová adresa.

Exkluzivně nabízíme rovinatý pozemek o CP 850 m2, v obci Nedošín. V současné době je pozemek veden jako zahrada, ale na základě platného Územního plánu je určen pro výstavbu rodinného domu s prostorovým uspořádáním: maximálně 1.NP + podkroví s výškou 7,5 m. Veškeré inženýrské sítě: plyn, voda, kanalizace na pozemku,  elektřina na sousedním pozemku, cca 4m daleko od hranice pozemku– vyjádření dodavatelských společností k dispozici.

V rámci našich služeb zajistíme výstavbu nízkoenergetických a pasivních rodinných domů s téměř nulovou spotřebou energií. Díky moderním systémům dosahují domy vynikajících parametrů.

Jako ideální z hlediska okolní zástavby doporučujeme rodinný dům Bungalov 97, který se svým jednoduchým půdorysem přizpůsobí každé parcele. Největší výhodou tohoto domu je dispozice 5+kk. I přes malou velikost domu se nám podařilo umístit do něj 5 pokojů. Dětské pokoje a ložnice jsou dostatečně velké pro pohodlné bydlení. V ceně domu: základová deska, fotovoltaický systém, tepelné čerpadlo ( vzduch-vzduch), pevně garantovaná cena ( od podpisu po realizaci).

Nedošín je částí města Litomyšl . Pozemek se nachází se v klidné části malebné obce se 311 obyvateli. V místě dětské a sportovní hřiště, restaurace, SDH Nedošín. Veškerá občanská vybavenost, mateřská, základní škola, dětský a praktický lékař atd., je v nedaleké Litomyšli vzdálené od obce 4 km. Do obce zajíždí autobus

Pozemek ideální pro rodiny s dětmi, vícegenerační bydlení, pro milovníky venkova, klidu a relaxace.

 Rezervujte si svůj termín prohlídky a konzultace výstavby. Více informací u makléře. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 2 090 000 Kč
ID inzerátu: 7776716
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Litomyšl, , okres Svitavy
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 800 m2
Užitná: 320 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí