nezadáno
ne

Prodej bytu 1+kk, 63 m2

Bartoškova, Praha, Nusle, Praha 4

není k dispozici

5 650 000 Kč

celkem

Dovolujeme si nabídnout k prodeji loftový byt 1+kk o celkové výměře 64 m2. V přízemní části se nachází zádveří připravené na instalaci vestavné skříně a rozměrná koupelna s WC, bidetem a vanou, dále vstoupíte do velkého pokoje 35 m2 s kuchyňským koutem vybaveným varnou plotnou a ledničkou. Z pokoje pak vystoupíte po schodišti na galerii o rozměrech 19.1 m2 určené ke spaní. Byt je vybaven základním designovým nábytkem. Vytápění je centrální plynové pro celou budovu. V domě je fungující SVJ a poplatky zahrnující společné náklady a také topení a teplou vodu činí 2.300 ,- Kč/ měs.
Byt se nachází nedaleko centra na rozhraní Nuslí a Vršovic. Je součástí projektu Nuselský mlýn dokončeného v roce 2004, kdy původně secesní industriální budova mlýnu byla přestavěna na moderní avantgardní bydlení. Zachované cihlové zdi a mohutné trámové stropy dotvářejí atmosféru typickou pro tento typ bydlení. Samozřejmostí bylo použití nadstandardních materiálů.
Parkování je možné před domem a v okolí. Dopravní dostupnost je velmi dobrá, náměstí Bratří synků je vzdáleno 8 minut chůze. V okolí je kompletní občanská vybavenost.
Byt je možno pojmout i jako investiční, neboť v minulosti byl bezproblémově pronajímán. Vzhledem k tomu, že nemovitost je v osobním vlastnictví je možno její koupi financovat hypotéčním úvěrem s jehož vyřízením Vám naši specialisté rádi bezplatně pomohou.
Jde o krásnou nemovitost jejíž prohlídku mohu jen doporučit.

Celkem: 5 650 000 Kč
ID inzerátu: 7774969
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: LK140224
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Bartoškova, Praha, Nusle, Praha 4
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 63 m2
Obytná plocha: 63 m2
Užitná plocha: 63 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí