nezadáno
ne

Prodej bytu 4+kk, 101 m2

Choceradská, Praha, Záběhlice

11 594 556 Kč

celkem , Cena je platná do 12. 8. 2021, poté dojde k její n

Bydlete v jedné z nejvyhledávanějších lokalit pro rezidenční bydlení na Praze 4.
Nabízíme k prodeji poslední byt 4+kk (1006) s celkovou plochou 101 m2 s balkonem a 2 terasy v 10. nadzemním podlaží projektu View Spořilov. Byt nabízí podlahové topení, nadstandardně velká francouzská okna pro ničím nerušený výhled a maximum přirozeného denního světla. Naleznete zde obývací pokoj s kuchyňským koutem (35,8 m2), první ložnici (10,9 m2), druhou ložnici (12,8 m2), dětský pokoj (11,5 m2), koupelnu (7 m2), samostatné druhé WC (1,3 m2), předsíň (16,3 m2), první terasu (8 m2), druhou terasu (5,8 m2) a balkon (15,7 m2). Podívejte se na aktuální stav výstavby, díky on-line kameře. Najdete ji na webu projektu. Pokud se vám projekt líbí, kontaktujte nás co nejdříve pro nezávaznou rezervaci. Jedná se o poslední byt v nabídce.
*****
Tento byt může být váš již od 25 044 Kč/měsíc. Zajistěte si výhodné financování s hypotékou GARTAL. Vše vyřídíte rychle, jednoduše a nezávazně na jednom místě. Od rezervace bytu až po jeho financování. Porovnáme pro vás nabídky až 10 bank a najdeme nejlepší úrokové sazby. Navíc neplatíte žádný poplatek za zpracování a získáte garanci vrácení rezervačního poplatku v případě neschválení hypotéky.
*****
Jedinečná desetipodlažní budova nabídne celkem 68 bytů od 1+kk až po 4+kk, dostatek parkovacích stání v podzemních patrech a stane se tak novou dominantou tohoto místa. Celá východní fasáda bude osazena nadstandardně velkými francouzskými okny. Kombinací skla a vysunutých balkonů vznikne vzdušná budova, která citlivě doplní stávající místo v ulici Choceradská. Projekt View Spořilov ještě před svojí výstavbou získal cenu odborné poroty v soutěži Realitní projekt roku 2018.

Byt bude předán ve standardu COMFORT, který zahrnuje odolné plovoucí podlahy, keramické obklady a kvalitní sanitu. Další požadavky je možné zařídit v rámci klientských změn.

V rámci výstavby projektu View Spořilov bude upraveno také okolí domu. Přilehlé kaskádové jezírko čeká revitalizace, bude vysázena nová okolní zeleň a přímo za domem vznikne ohraničený společný prostor. Projekt tak splní nejvyšší nároky budoucích obyvatel a to i díky umístění v lokalitě s plnou občanskou vybaveností, klidovými zónami, ideálními dispozicemi jednotek a snadnou dopravní dostupností.

K bytu je možné zakoupit podzemní parkovací stání v ceně od 349 000 Kč. Sklep je možné dokoupit za cenu od 171 000 Kč.

Projekt je ve výstavbě a jeho dokončení je plánováno na 1. čtvrtletí 2022.

Pro více informací o projektu a pro kompletní nabídku bytů navštivte naše webové stránky, nebo kontaktujte infolinku.

Celkem: 11 594 556 Kč
ID inzerátu: 7772064
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Choceradská, Praha, Záběhlice
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Obytná plocha: 101 m2
Užitná plocha: 101 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 10
Zařízení: zařízeno
Dostupnost pozemku: MHD, Auto, Dálnice, I. třída, Metro
Rok výstavby: 2022
Terasa: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Balkon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí