nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk

Olomouc, Nemilany, okres Olomouc

4 690 000 Kč

celkem

Developerský projekt bytového domu v Nemilanech s 11 byty nabízí vytoužený klid s veškerými výhodami města. Obojí budete mít na dosah. Nemilany jsou okrajovou klidnou částí Olomouce a tak bydlení zde nabízí komfort města a klid vesnice. Lokalita je ideální pro rodiny s dětmi. V projektu jsou nabízeny jednotky 1+kk až 3kk s balkonem či zahrádkou. Parkování je zajištěno v krytých i venkovních stáních na vlastním pozemku. Charakter klidného rodinného prostředí dodává i velký společný pozemek.

V blízkosti projektu najdete dětské hřiště, sportovní centrum i mateřskou a základní školu. V širším okolí také Aquapark a obchodní centra. Poloha projektu zajišťuje vynikající dopravní dostupnost do centra Olomouce, ale i na dálniční koridory směrem na Brno a Ostravu. Rodiny ocení dostupnost autobusové dopravy i železničního spoje. Snadné je i spojení s přírodou. Milovníci přírody jsou za několik minut v lese.

Projekt je aktuálně ve fázi demolice původního objektu a výstavby tří nových částí, které jsou rozděleny na tři objekty. "A", "B", "C". Objekt "C" a "B" je již ve fázi hrubé stavby.

www.bidlivnemilanech.cz

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 938 000,- Kč a měsíční splátkou 13 849,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 4 690 000 Kč
ID inzerátu: 7770608
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 180099
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Olomouc, Nemilany, okres Olomouc
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Lokální elektrické

Kontakt na prodejce nemovitostí