nezadáno
ne

Prodej, Chata, 20m2 -

1 250 000 Kč

celkem

Renomovaná společnost nabízí zahradu s možností celoročního rekreačního bydlení - chaty, mobilheimu a pod. nedaleko Prahy. Rovná zatravněná zahrada na kvalitní ornici, 390 m2 s nově zasazenými ovocnými stromy (hrušně, jabloně, třešně) a keři (rybíz, angrešt, maliník), zeleninovým záhonem a příjezdem na pozemek.

V nové chatce na nářadí je také přívod elektřiny 240 V se zajištěnou možností přechodu na 3x 400 V, k dispozici je vrtaná studna hluboká 21 m s celoročním dostatkem vody. Také je tu malý altánek resp. přístřešek.

Se zahradou se navíc prodává podíl na společném pruhu původně předpokládané cesty. Cesta je zřízena na opačné straně se souhlasem vlastníka pole.

Příjezd autem je od Čakoviček i od Neratovic. Blízko je zastávka Čakovičky příměstských autobusů 351 z Prahy a také zastávka vlaku Jiřice na trati Čelákovice - Neratovice.

Stejně, jako u sousedních zahrad v kolonii, které již jsou celoročně využívány pro rekreační bydlení, je tato možnost otevřená i zde. Pozemek v klidové oblasti sousedí s podobnými zahradami mezi dvěma poli, které majitel obdělává a neočekává se ani perspektivně jejich prodej.

Celkem: 1 250 000 Kč
ID inzerátu: 7769306
Typ nabídky:
Stav nabídky:
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti:
Užitná plocha: 20 m2
Zastavěná plocha: 20 m2
Typ budovy:
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu:
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí