nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 240 m2

Hanzlova, Holice, Staré Holice, okres Pardubice

25 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Individuální nastavení finančních podmínek. Jistota 50.000 Kč, provize RK 40.000 Kč

Hledáte nové prostory pro své podnikání? Hledáte místo, kde budete v klidu a spokojeně naplňovat své sny a cíle? Je vaším snem kavárna, vinárna, salón krásy, fitness centrum, kosmetické studio, relaxační centrum?
Zastavte se, dál nehledejte, uvařte si kávu nebo čaj. V klidu si prohlédněte veškeré fotky, půdorysy a zavolejte mi pro domluvení prohlídky.

Nebytové prostory , o užitné ploše 205 m2 se nachází v .PP podlaží cihlové budovy, která prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2022.
Prostory jsou připraveny tak, aby si je nájemce mohl dokončit dle svých představ a plánů.
Celá budova je zateplená, s novou fasádou, plastovými okny a radiátory s termostatickými hlavicemi. Vytápění zajištěno elektrokotlem. Do objektu bezbariérový přístup. Jako bonus získáváte k pronajímanému prostoru vyhrazená parkovací stání.

Město Holice leží na rozhraní Polabské nížiny a podhůří Orlických hor, v severní části Pardubického kraje, uprostřed pomyslného trojúhelníku měst Pardubice (20 km), Hradec Králové (24 km) a Vysoké Mýto (20 km). Holice jsou proto důležitou silniční křižovatkou a přirozeným spádovým městem celého mikroregionu. V místě veškerá občanská vybavenost: mateřská škola (5x), základní škola(3x), Gymnázium Dr.Emila Holuba, Střední škola automobilní, Dům dětí a mládeže, dětské hřiště (8x), městská sportovní hala a stadion, všesportovní areál, Sokolovna, Městský úřad, pošta, vlakové a autobusové nádraží, síť obchodů, restaurace atd. V Holicích se nacházejí dva parky –Sokolský a Městský park. K 1. lednu 2020 v Holicích žilo 6 581 obyvatel.

Nájemné 25.000 Kč + energie (bude nastaveno dohodou) dle účelu využití
Vratná jistota: dle dohody
Provize RK: 40.000 Kč
Adresa Hanzlova, Holice, ideální místo pro vaše nové podnikání. Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 25 000 Kč
Poznámka k ceně: individuální nastavení finančních podmínek. jistota 50.000 kč, provize rk 40.000 kč
ID inzerátu: 7760251
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Hanzlova, Holice, Staré Holice, okres Pardubice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Zastavěná: 240 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí