nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 141 m2

Chomutovská, Praha, Ruzyně, Praha 6

14 390 000 Kč

celkem

Toužíte po bydlení v rodinném domě, který bude situován na klidném místě mimo ruch velkoměsta? Současně ale nechcete opustit Prahu, zdlouhavě dojíždět za prací a přijít o všechny benefity, které bydlení v Praze přináší občanská vybavenost, široká nabídka služeb apod.? Myslíte si, že to není možné? Dovolte mi představit Vám nemovitost, která všechny tyto podmínky splňuje.
Jedná se o prostorný rodinný dům, se zahradou velikou tak akorát, který se nachází v srdci staré Ruzyně, na úpatí Bílé hory. Novým majitelům se nabízí mnoho možností, jak dům upravit a využívat. Může být dvougenerační, protože v každém patře je koupelna a kuchyně. Případně mohou být obě obytná podlaží (užitná plocha těchto dvou podlaží činní 141 m2) drobnou stavební úpravou zcela oddělena a vzniknou tak dva samostatné byty. V suterénu domu (67 m2) se nacházejí 2 garáže, 2 sklepy a technická místnost. Díky terénním úpravám je zahrada nad úrovní ulice a nabízí tak dokonalé soukromí. Velkým bonusem je vlastní studna s užitkovou vodou.
Lokalita nabízí velmi dobrou dostupnost centra Prahy, zároveň je odtud díky blízkosti Pražského okruhu velmi snadný výjezd ven z Prahy prakticky do všech stran republiky.
Pokud Vás tento dům zaujal, neváhejte mne kontaktovat pro bližší informace či domluvení prohlídky. Budu se na Vás těšit! Zbyněk Nývlt

Celkem: 14 390 000 Kč
ID inzerátu: 7757887
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 16459
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Chomutovská, Praha, Ruzyně, Praha 6
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 141 m2
Obytná plocha: 141 m2
Užitná plocha: 141 m2
Zastavěná plocha: 181 m2
Plocha pozemku: 405 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: zařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí