nezadáno
ne

Prodej chaty, 213 m2

890 000 Kč

celkem

Nabízíme vám ke koupi rekreační nemovitost nacházející se v části obce Nýdek. Nýdek je typická horská obec v údolí Slezských Beskyd. Rozkládá se na úpatí tajemné hory Čantoryje. Chata má dvě místností a vstupní chodbu, kterou se prochází na vyvýšenou terasu s krásnou vyhlídkou do okolí a ve spodní části je sklepní prostor.

Obytná část chaty je rozdělena na obývací část s kamny a kuchyňským koutem a pokojem na spaní . Sklepní prostory jsou využívány pouze jako prostory skladovací.

Na pozemku s výměrou cca 181m2 se nachází část pro pěstování ovoce a zeleniny a část s ohništěm a posezením. Vedle chaty je krásná louka v blízkosti lesa kde si vaše děti či vnuci mohou běhat a hrát.

Jedná se o stavbu se zděným základem zbytek je dřevěný. Do chaty je přivedena elektřina a má vlastní studnu.A v roce 2021 bude možnost napojit chatu na obecní vodovod, který se má budovat na připojení rodinného domu v blízkosti.

Velkou výhodou je že v blízkosti chaty je dostupnost služeb (obchod, restaurace, koupaliště, fotbalové hřiště, tenisové kurty) včetně krásných cyklostezek a krásných procházek po okolní krajině.
Pro více informací, nebo domluvu prohlídky, mne neváhejte kontaktovat. V případě zájmu si můžete objednat živou videoprohlídku nemovitosti. Odprezentuji vám nemovitost přímo z místa, a to prostřednictvím videohovoru. Nemovitost si tak můžete prohlédnout z pohodlí svého domova.

Financování vám vyřeší náš specialista.

Celkem: 890 000 Kč
ID inzerátu: 7756485
Typ nabídky:
Stav nabídky:
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti:
Plocha: 213 m2
Užitná plocha: 32 m2
Zastavěná plocha: 32 m2
Typ budovy:
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění:
Umístění objektu:

Kontakt na prodejce nemovitostí