nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1, 85 m2

Rubešova, Praha, Vinohrady, Praha 2

9 998 000 Kč

celkem

Budu upřímný a rovnou ode mě uslyšíte, proč je tento byt jako dělaný právě pro Vás.
Praha 2- Vinohrady, v blízkosti Václavského náměstí, ale především po kompletní, velmi zdařilé a nákladné rekonstrukci za použití nadstandardních materiálů.
Je to luxusně řešená 2+1 v 4. nadzemním podlaží činžovního domu, což je sama o sobě geniální dispozice, protože vaříte a jíte v kuchyni s jídelnou, žijete v obývacím pokoji a odpočíváte v ložnici. Ale tady můžete tvořit dál, což Vám umožní velkorysá podlahová plocha 85m2.
Teď tu na vás čeká architektem a majitelem vyladěný, vizuálně krásný byt, kde budete chodit po zrepasovaných dubových parketách včetně nového podlaží a izolace. V koupelně Vás zahřeje podlahové vytápění a výběrová italská dlažba, dostatek světla vám zajistí nová dřevěná okna s přípravou na elektrické rolety. Při rekonstrukci se nezapomnělo ani na dvoukřídlé dveře s moderním kováním, vestavěné skříně nebo na přípravu pro krb či kachlová kamna včetně revize.
Zcela nové jsou take rozvody elektroinstalace, vody, topení, radiátory a příprava pro inteligentní domácnost Loxone. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem Bosch.
K pohodlnému bydlení a komfortu tak chybí již jen kuchyňská linka, kterou je možné dodělat dle vašeho uvážení.
A nesmím zapomenout na výtah, který zatím v domě není. V plánu je rekonstrukce společných prostor a tam už na něj taky dojde řada.
Městský život na plné obrátky. Každý chce být v centru dění. Sport, zábava, restaurace, kavárny, obchody i metro, kterým se dostanete za pár minut do práce, ale i za přáteli a za zábavou. A to všechno máte hned u domu. Stanice metra Muzeum, Náměstí Míru a I.P. Pavlova - všude se dostanete pěšky a hlavně, za pár minut, prostě skvělá dopravní dostupnost.
K tomu všemu jako bonus získáte velký sklep 6,5m2 a podíl na společných pozemcích včetně vnitrobloku. Oceníte i nízké měsíční poplatky 2000 kč plus spotřeba elektrické energie.
Příjemné , reprezentativní bydlení v centru Prahy nebo výborná investiční příležitost. Po dokončení výstavby nového obchodně-administrativního centra, které bude stát místo původní budovy Transgasu, se jeho blízké okolí jistě stane ještě prestižnější.
Přijďte se podívat osobně, stojí to zato. Brzy na viděnou.

Celkem: 9 998 000 Kč
ID inzerátu: 7756044
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 7468/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Rubešova, Praha, Vinohrady, Praha 2
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 85 m2
Obytná plocha: 85 m2
Užitná plocha: 85 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 4. podlaží
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí