nezadáno
ne

Jihočeská chalupa v rekonstrukci, Smilovy Hory u Mladé Vožice, okres Tábor

Smilovy Hory, okres Tábor

neuvedena

info v RK

V zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi hezkou a velice zajímavou nemovitost se započatou rekonstrukcí v obci Smilovy Hory. Obec se nachází nedaleko Mladé Vožice v nadmořské výšce 643 m.n.m. a první písemná zmínka o obci pochází z roku 1334. Název obce se dokládá z dobových kronik od rytíře Smila z rodu Vítkovců, který obec založil.Ten kdo hledá klidnou lokalitu pro relaxaci a odpočinek, tak tohle místo a lokalita splní vaše očekávaní , v zimě lze využít menší lyžařský areál Horní Kouty který je nedaleko cca 4km.
Nemovitost se zastavěnou plochou a nádvořím o rozloze 1016m2, plus zahrada o rozloze 586m2. Hlavní stavba, která je ve fázi hrubé stavby a lze jí dokončit buď jako chalupu, nebo rodinný dům, kde se nabízí využít stávající konstrukci v 1NP rozložených místností cca 140m2 a 2NP cca 140m2, dále u nemovitosti jsou další malé samostatné dvě stavby a garáž. Hlavní stavba má velikost užitné plochy více jak 250 m2, je napojena na obecní vodovod, odpad řešen domácí ČOV. K nemovitosti je vstup ze dvou stran, příjezdové cesta je obecní a asfaltová. Dle územního plánu je celá nemovitost v zoně „B“ – plochy bydlení / obecné. Okolí nabízí mnoho romantického klidu a harmonie (lesy, rybníky), kde si můžete odpočinout od městského ruchu, načerpat novou energii, využít pro klidný odpočinek, rekreaci, ale nemovitost je vhodná i pro investici. Díky uzavřenému dvoru umožňuje úplné soukromí pro jakékoliv aktivity.
Pro domluvení prohlídky či bližší informace, prosím kontaktujte na přání majitele pouze realitního makléře. Rádi vás nemovitostí provedeme a případně zajistíme také výhodné financování, přímo na míru i včetně odhadů a pojištění. Budu se na Vás těšit RM

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7755913
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Smilovy Hory, okres Tábor
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: výstavba
Užitná plocha: 400 m2
Zastavěná plocha: 400 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí