nezadáno
ne

Pronájem skladu, 11882 m2

Kutná Hora, Hlouška, okres Kutná Hora

Inzerát je starší než 6 měsíců!

neuvedena

Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků.

NEPLATÍTE PROVIZI RK! Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících/nově vznikajících skladových prostor v technologickém areálu CTPark Kutná Hora. Areál disponuje pronajímatelnou plochou od 830 m2 – do 11 882 m2 s možností přímého nájezdu kamionů. Hala nebo jednotka může mít vlastní výrobní a skladovací provoz, administrativu a zásobovací dvůr. Dle požadavků klienta přizpůsobíme počet dokovacích stanic, nákladových můstků a ramp. Flexibilní řešení umožnuje budoucím nájemcům přizpůsobit velikost a řešení prostor přímo na míru.

LOKALITA: : Haly se nachází přímo ve města Kutná Hora u frekventované silnice, která nedaleko navazuje na dálnici D1 ve směru na Brno a D11 ve směru na Hradec Králové. U každé haly je dostatek parkovacích míst.

TECHNICKÉ PARAMETRY: Haly poskytují přípojky vysokého napětí, plyn, vodu, kanalizaci, světlou výšku hal 10,5m, podlahy se zatížením až 5t/m2, modul sloupů 24x12m, energeticky úsporné LED osvětlení skladových a výrobních ploch, protipožární tepelné fasády a střešní krytiny.

KAUCE: Formou garance mateřské společnosti nebo bankovní garance.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme haly, sklady a výrobní prostory různého typu. Největší nabídku skladových prostor – nové sklady, sklady k pronájmu, sklady na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free.
Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Celkem: 0 Kč
Poznámka k ceně: neplatíte provizi rk. cena k jednání. cena bez servisních poplatků.
ID inzerátu: 7750085
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N05184
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Kutná Hora, Hlouška, okres Kutná Hora
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Sklady
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 11882 m2
Obytná plocha: 11882 m2
Užitná plocha: 11882 m2
Typ budovy: montovaný

Kontakt na prodejce nemovitostí