nezadáno
ne

Prodej hotelu, 1560 m2

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

65 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu + provize RK cena k jednání

Vila Charlotte,

nabízíme k prodeji hotel 4* v prvorepublikovém domě v centru Karlových Varů. Budovu tvoří 1560 m2 užitné plochy, pozemek nabízí prostor 957 m2, z něhož zastavěná plocha činí 225 m2. Budovu tvoří 6 NP s výtahem, vč. půdní vestavby. Výtah z kuchyně do restaurace je zvlášť. Hotel dispouje celkem 16 kompletně vybavenými pokoji se sociálním zařízením a krásným výhledem na staré město. Nyní jsou pokoje nadstardardně veliké, je tedy možné udělat rekonstrukci a tak zvýšit počet pokojů na 21. Hotel je plně funkční a je v provozu, probíhají zde lékařské procedury, masáže, balneo. Hotel má oddělené pokoje pro lékaře, chiropraktika, moderní vybavení pro fyzioterapii, vybavení pro balneoterapii, kterými jsou Karlovy Vary známé.

V kuchyni se připravují dietní jídla (na doporučení lékaře) a hosté mají na výběr české i mezinárodní pokrmy. Jídelna s 50 místy Vám umožní uspořádat slavnostní večírky, firemní meetingy, nebo svatby. Všechny zdravotní sestry a pomocný personál jsou obdorně vyškolené. Útulnou a rodinnou atmosféru hotelu potvrzuje mnoho věrných klientů, kteří se vracejí již mnoho let, několikrát ročně. Celková obsazenost hotelu je cca 87% po celý rok.

Hotel má vlastní parkoviště pro 8 automobilů. V létě si hosté mohou vychutnat oběd a večeři na venkovní terase, pod širým nebem.

Samotná budova hotelu byla postavena v roce 1892, prošla několika významnými rekonstrukcemi, během nichž byla zkontrolována stabilita stěn a nosných konstrukcí, doložitelné certifikátem.

Výhodou hotzelu je strategické umístění v elitní čtvrti Karlových Varů, mezi hotely Savoy Westend Hotel 5* a Bristol Palace 4 *.

K hotelu byl vypracován projekt na rozšíření budovy, s odstraněním restaurace a bazénu s návrhem vložky do léčivých pramenů, které procházejí skrz tento hotel do sousedního hotelu Savoy 5 *.

Vzhledem k tomu, že budova má historickou hodnotu, jde-li o stavbu nebo rekonstrukci, existuje program spolufinancování s EU 50/50 (investor a vláda).

Přijďte se podívat a přesvědčit se o unikátnosti místa i objektu, jde o velmi zajímavou podnikatelskou příležitost.
Případné financování Vám pomůžeme zařídit za nejlepších tržních podmínek.

Celkem: 65 000 000 Kč
ID inzerátu: 7744241
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: UH139299
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Karlovy Vary, okres Karlovy Vary
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Hotely
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1560 m2
Obytná: 1560 m2
Užitná: 1560 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: přízemí
Zařízení: zařízeno
Typ domu: Jednopatrový
Výtah: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí