nezadáno
ne

Prodej ubytovny, 150000 m2

Pražská, Svitavy, Předměstí, okres Svitavy

neuvedena

---

Prodej hotelu se zázemím a pozemky.Hotel Schindlerův Háj byl se nachází v těsné blízkosti Svitav obklopen převážně lesními pozemky. Předmětem prodeje je soubor pozemků včetně stavby hotelu se zázemím. Hotel, postavený v roce 1998, disponuje 54 lůžky ve 27 pokojích. Stylem odpovídá konci devadesátých let. Hotel byl nějakou dobu mimo provoz, v současnosti probíhá nutná údržba, přičemž se v nejbližší době plánuje spuštění provozu. Dále disponuje restauračním zařízením v podobě restaurace, salonku a vinárny v suterénu, kde se nachází i sauna. Vybavená kuchyně je v nerezu. K hotelu přináleží parkoviště a tenisové kurty.
Celková výměra všech pozemků vč. zast. ploch je 155 728 m2, z čehož je ostatní plocha 16 483 m2, lesní pozemky 120 708 m2, trvalý travní porost 17 543 m2.
V rámci ÚP jde především o plochy lesní, plochy přírodní a nakonec plochy komerčního zařízení malé a stř. velikosti. Poslední zmiňované je v těsné blískosti stavby a je zde možnost rozšíření v rámci zázemí hotelu (fitnes, wellnes apod.) Lesní pozemky jsou v kategoriích do 20 let, 30-40 let a 70-80 let. Celý soubor se nachází v podstatě v téměř rovinatém terénu. Hotel může být po rozšíření zázemí zaměřený na wellnes pobyty, svatby, oslavy ale i na zájemce o honitbu. Může ale oslovit i investory se zaměřením na komuntní seniorské domy .V rámci celého areálu jsou obslužné komunikace ve velmi dobrém stavu. K hotelu vede cyklostezka.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7743750
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Pražská, Svitavy, Předměstí, okres Svitavy
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ubytování
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 150000 m2
Užitná plocha: 2000 m2
Zastavěná plocha: 1000 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální plynové

Kontakt na prodejce nemovitostí