nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 82 m2

Žalanského, Praha

8 399 000 Kč

celkem

Komfortní byty v klidné části Prahy. Chcete bydlet blízko přírody, uprostřed historické zástavby a přesto v moderním stylu? V dosahu centra města a veškeré občanské vybavenosti?

Bytový dům Rezidence Žalanského se nachází ve vilové čtvrti části Praha 6, katastrálním území Praha - Řepy, s výbornou dopravní dostupností jak do centra, tak na letiště Václava Havla. Autobusová zastávka je v těsné blízkosti Rezidence. Odtud se rychle dostanete na linku A stanice metra Nemocnice Motol a Petřiny nebo na linku B stanice metra Anděl a následně do centra Prahy. V dosahu jsou velká nákupní centra (Metropole Zličín, APM) a služby včetně školských institucí, sportovišť, najdete zde banky, poštu, zdravotnické středisko. Jen 10 min. autem trvá dostat se do křivoklátských lesů lákajících na příjemnou procházku, kolem po cyklotrase zde budete za 30 min. Co se týká další dopravní návaznosti, velmi blízko je západní část Pražského okruhu k letišti s přípojkami na dálnice D1, D5, D6 a D7.

Individuálně řešený byt s plošnou dispozicí 3+kk a velikostí 82,7 m2 ve druhém patře, splňuje všechny požadavky na komfortní bydlení. Je zde kladen důraz na kvalitu materiálového provedení a navržených dispozic. Použita jsou dřevěná okna, vnitřní dřevěné dveře v nadstandardní výšce a dřevěná podlaha. Jako materiál byl zvolen ořech. Je zde rozvedena elektrická síť pro zásuvky a osvětlení. Kuchyňský kout má připraveno připojení pro myčku, sporák, troubu, dřez a lednici. Koupelna a toalety jsou řešeny ve vysokém standardu, vybaveny zařizovacími předměty značky Duravit.
K této bytové jednotce náleží sklepní kóje o rozměru 4,39 m2 a vnitřní garážové stání. Bytový dům je projektován v energetické třídě B.

Projekt splňuje požadavky na komfortní bydlení v dosahu centra města, ve spojení s dostatkem zeleně a množstvím příležitostí pro trávení volného času.

Celkem: 8 399 000 Kč
ID inzerátu: 7734577
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 26178
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Žalanského, Praha
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 82 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Jiné
Sklep: ano
Voda: ano
Garáž: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí