nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 39 m2

Liberec, Liberec VIII-Dolní Hanychov, okres Liberec

3 012 690,50 Kč

celkem

V rámci developerského projektu Byty Ještěd byla zahájena výstava a prodej 3 bytových dům v jedinečné lokalitě pod Ještědem. Celkem bude ve třech 5-ti podlažních objektech 48 bytových jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. V bytovém domě A a B jsou na každém patře umístěny 3 byty, výměry bytů jsou od cca 42-100 m2. . Všechny byty budou disponovat minimálně jedním balkónem, ke každému bytu přináleží sklepní kóje. Parkovací stání je umístěno přímo u domu a je povinně k zakoupení ke každému bytu.
Obvodové zdivo bytových domů je zhotoveno z cihel Porotherm 30, fasádní zdivo je zatepleno tl. 140 mm a vnitřní zdivo je také z Porothermu. Stěny v bytových jednotkách mají jednovrstvou sádrovou omítku. Střešní krytina je zhotovena z velkoformátový plechů z pevnostní zinkové oceli.
Okna a balkonové dveře jsou z 5-ti komorových profilů s izolačními trojskly. V bytových jednotkách jsou vinylové podlahy, v koupelnách je protiskluzová dlažba s možnosti podlahového vytápění. Vnitřní dveře jsou dřevěné s výškou zárubně 2100 mm. V bytech budou desková tělesa s termostatickými hlavicemi. Investor projektu klade velký důraz na kvalitní provedení izolací a protihlukových opatření.
Bytové domy v lokalitě Dolního Hanychova se nachází nad městem Liberec, v klidném prostředí a přitom nedaleko centra města. Z bytů je jedinečný výhled na Ještěd, Jizerské hory a Krkonoše. Centrum města je vzdáleno cca 6 km. Liberec je krajské město, které má cca 100 000 obyvatel. Lokalita je velmi dobře přístupná (3 minuty autem) na D10 - Liberec – Praha).
V Liberci je bohatá občanská vybavenost. Město má bohatou nabídku místních škol, včetně Technické univerzity. Je zde několik nákupních a zábavních center. Je zde botanická zahrada, zoologická zahrada a zábavní Centrum Babylon, s aquaparkem, lunaparkem a IQ-parkem. V městě je několik divadel a dvě multikina.
V blízkosti bytových domů se nachází Ski areál Ještěd, který je vzdálený pár minut jízdy autem nebo MHD. Celý areál nabízí různé sportovní i kulturní eventy celoročně - zimní sezóna - lyžování, letní sezóna – Ještěd Bikepark.
Další zimní vyžití nabízí nedaleký lyžařský areál Obří Sud. V letní sezóně je dále k dispozici vyžití v golfovém areálu nedaleko Liberce.

Celkem: 3 012 690,50 Kč
ID inzerátu: 7732161
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: DPLHB06
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Liberec, Liberec VIII-Dolní Hanychov, okres Liberec
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Plocha: 39 m2
Obytná plocha: 39 m2
Užitná plocha: 49 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Výtah: ano
Voda: ano
Internet: ano
Balkon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí