nezadáno
ne

Pronájem skladu, 1042 m2

U Vodárny, Písek, Budějovické Předměstí, okres Písek

122 956 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena bez služeb ( vytápění, el.energie, vodné a PCO )

V logistickém a průmyslovém areálu v Písku nabízíme k pronájmu dva výrobní a skladovací prostory o výměře cca 202 m2 v přízemí budovy označené na plánku č. 3. Každý prostor je možné pronajmout zvlášť.

Areál a budovy jsou připraveny na moderní způsob skladování a výroby.

Prostor se nachází v přízemí patrové budovy a vchod (vjezd) zajišťují velká dvoukřídlá vrata. Výška stropů 4,2 m a zátěžová hodnota 3000 kg/m2 podlahové plochy jsou ideální nejen pro skladování, ale i pro lehkou výrobu, pro kterou byla budova dříve využita.

Hlavní předností je umístění v přízemí což zajišťuje efektivní nakládku a vykládku nákladních automobilů. Rozvod elektřiny s vysokým příkonem, dále vody a páry. Prostory je možné temperovat. Administrativní a sociální zázemí je k dispozici.

Areál má tři vjezdy-výjezdy a příjezd je zajištěn po asfaltových komunikacích. Areál je střežen a nabízí všechny služby pro vaše podnikání včetně pronájmu manipulační techniky nebo stravování vašich zaměstnanců.

V areálu můžeme nabídnout prostory i v jiných objektech o různých výměrách a způsobu využití, neváhejte mě kontaktovat.
No. 3 - Production and warehouse space 202 m2 for rent within a modern industrial site in Pisek

The spaces 202 m2 on the ground floor of the building No. 3 are available for rent within the logistic and industrial site in Pisek. The spaces can be rented separately.

The space with the room height 4.2 m and floor bearing capacity 1200 Kg/m2 can be used as a warehouse or for light manufacturing.

There are truck loading docks available, high capacity power, water and steam supply, heating as well as offices and welfare facilities.

The site is guarded. Additional services for your business are available, including handling equipment rental and canteen for the staff.

The site offers spaces of various sizes and purpose of use in the other buildings. Please contact me for details. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.78/2013 Sb..

Celkem: 122 956 Kč
Poznámka k ceně: cena bez služeb ( vytápění, el.energie, vodné a pco )
ID inzerátu: 7731814
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 278953
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: U Vodárny, Písek, Budějovické Předměstí, okres Písek
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Sklady
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Zastavěná: 1042 m2
typ: skelet
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí