nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk

Praha, Uhříněves, Praha 10

5 390 000 Kč

celkem , včetně provize RK a právního servisu

Exkluzivně nabízíme prodej útulného bytu 2+kk o velikosti 54 m2 s lodžií, prostorným sklepem a parkovacím stáním.
V dnešní době spoustu klientů hledá byty v novostavbě nebo u developerů, ale neuvědomují si, že čekání na takový byt může trvat klidně i rok a půl a navíc takové byty nemají ani kuchyň a vybavení. Co kdyby, ale existovalo řešení, jak si koupit nový vybavený byt a moci se do něj za 2 měsíce nastěhovat?? Tento byt je řešením.
Byt se nachází blízko lesoparku Obora a Podleského rybníku. Bytový komplex Uhříněves II. etapa se nachází v centru Uhříněvsi, nedaleko Nového náměstí. Tato městská část má plnou občanskou vybavenost. Najdete zde školu, poštu, lékárnu, banku, sportovní zařízení i obchodní síť. Součástí komplexu je supermarket, restaurace a další služby. Přitom je zde i skvělá dopravní dostupnost - 13 minut autobusem na metro C Háje, 20 minut vlakem do centra Prahy a 10 minut autem na Jižní spojku a dálnici D1. Jsou zde hřiště a senioři mají možnost si posedět ve stínu stromů na malém náměstí. Prochází tudy rovněž síť cyklostezek a k procházkám přírodou lákají i nedaleké vodní plochy.
Samotná jednotka se skládá ze dvou neprůchozích pokojů, přičemž jeden je využíván jako ložnice a druhý jako obývací pokoj s kuchyní ze kterého je vstup na příjemnou lodžii. Dále je tu moderní koupelna s vanou a technická místnost. Součástí prodeje je i prostorný sklep 6 m2 a parkovací stání.
Moderní a dostupné bydlení, veřejná doprava i občanská vybavenost zde vytvářejí jedinečné podmínky k pohodlnému a spokojenému životu pro všechny generace. Přijďte se přesvědčit osobně. Budu se na Vás těšit.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 078 000,- Kč a měsíční splátkou 16 133,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 5 390 000 Kč
ID inzerátu: 7731696
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 184651
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Praha, Uhříněves, Praha 10
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 6
Podlaží: 3. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Typ domu: Vícepatrový
Rok výstavby: 2018
Rok rekonstrukce: 2018

Kontakt na prodejce nemovitostí