nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1, 108 m2

Úvoz, Brno, Brno-město

5 900 000 Kč

celkem , + 3,5% provize RK

Prodej bytu (č.2) s podlahovou plochou 71,5m2 + 37m2 terasa, s dispozičním řešením 2+1 (3+kk) umístěný v 1.PP bytového domu. Koupelna je společná s toaletou, vybavená sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem. Byt je nově rekonstruován (nová EURO okna, obložkové dveře, bezpečnostní dveře, nové obklady, dlažby, plovoucí laminátové podlahy a zařizovací předměty, příprava pro instalaci kuchyňské linky). Obývací pokoj s kuchyňský koutem a halou má podlahovou plochu 33 m2a je z něj přístupná terasa vydlážděná zámkovou dlažbou. Koupelna je vybavená sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem, příprava pro připojení pračky, toaleta je samostatná. Celý byt je orientován na JZ (ulice Trýbova)

Bytový dům, ve kterém je výše popisovaný byt umístěn, byl původně postaven jako řadová pětipodlažní stavba. Před deseti lety dům i byty prošly kompletní rekonstrukcí (stoupací vedení vody a plynu, odpady, nová EURO okna, dveře). Před pěti lety byla vybudována nadstavba 6. a 7. podlaží s ateliéry 2+kk a byty 3+kk. Následně došlo k zateplení domu s novou fasádou, který je nyní v energetické třídě C. Třicet bytových jednotek doplňují tři garáže a tři nebytové jednotky v 1.PP domu.

Měsíční náklady na bydlení včetně FO činí 2638 Kč + el. energie.

Více podrobnějších informací k ostatním nabízeným jednotkám naleznete na našich webových stránkách v kategorii developerských projektů.

Celkem: 5 900 000 Kč
ID inzerátu: 7719598
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 18283
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Úvoz, Brno, Brno-město
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Obytná plocha: 71 m2
Užitná plocha: 108 m2
Zastavěná plocha: 71 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 6
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí