nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 160 m2

Říčany, Strašín, okres Praha-východ

8 890 000 Kč

celkem

Exkluzivně Vám nabízíme sympatickou novostavbu rodinného domu z roku 2008. Konstrukce domu je cihlová se zateplením. Bez podsklepení. S rovnou střechou. Celková podlahová plocha je 160 m2 (vč. garáže, dvou balkónů a úložného protoru na půdě). Dům je v perfektním stavu. Vybaven moderním designovým nábytkem na míru, který je prodáván s domem. Udržovaná pěkná zahrada.

Z hlediska konkrétního technického řešení domu stojí za zmínku kromě jiného estetické řešení prostorné kuchyňské linky s přilehlým jídlením stolem a polstrovaným sezením, výhled na zahradu a vstup na ní přímo z prostoru obývacího pokoje a jídleny, dřevěné schodiště, tři koupelny/WC, řada vestavných skříní na míru, úložný prostor na půdě.

Jedinečné je umístění domu v klidné vilkové zástavě v části Říčan zvané Strašín. V zeleni doslova 50 metrů od hrany Říčanského lesa. Díky němu patří kvalita a čistota vzduchu v této oblasti k tomu nejlepšímu, co lze v ČR najít. Říčany nedávno zvítězily v anketě o nejlepší místo k životu v ČR! Známá je blízká Olivova dětská léčebna. V docházkové vzdálenosti se nachází také plovárna a restaurace vyhlášené též v Praze zvané Na Jurečku. Vyběhnout či vyjet na kolo lze přímo z domu. Tento dům je proto ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi, sportovní nadšence nebo zájemce v důchodovém věku hledající klid a pohodu.

V Říčanech je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Příhodné dopravní spojení do Prahy ať již autem či vlakem. Dům lze ihned bez jakýchkoli investic využít k příjemnému bydlení. Přijďte si vychutnat jedno z mála míst, kde vzduch voní po celý rok.

Pro více info volejte makléře!

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 778 000,- Kč a měsíční splátkou 28 435,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 8 890 000 Kč
ID inzerátu: 7717171
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 183265
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Říčany, Strašín, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná plocha: 160 m2
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 321 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: V bloku
Typ domu: Jednopatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí