nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk

Praha, Žižkov, Praha 3

6 650 000 Kč

celkem

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme elegantní byt 2+kk, který je součástí unikátního projektu Rezidence Křišťanova. Výměra bytu je 52,5m2 a nachází se na 2. nadzemním podlaží.

V rámci projektu je byt kompletně zrekonstruován, tak aby splňoval vysoký standart bydlení. Tomu odpovídá kvalitní výběr vybavení interiéru, který je od značkových italských výrobců. Moderní design například v podobě dřevěných podlah, velkoformátových bezespárových obkladů v koupelně, wc a chodbě dělá z bytu komfortní bydlení. Celý dům je v rámci renovace citlivě přestavěn, tak aby navenek zachoval původní prvky. Příkladem jsou dřevěná špaletová okna s trojskly v původním ztvárnění.

Byt je dispozičně řešen vstupní chodbou, obývacím pokojem spojeným s kuchyní a balkonem orientovaným na severozápad do klidného vnitrobloku a ložnicí orientovanou na jihovýchod. Kuchyň bude řešena na míru podle potřeby. V rámci výstavby nových mezonetových bytů bude zbudován prosklený výtah na dvorní fasádě domu. V domě je vlastní centrální kotelna.

Dům je na klidném místě na pomezí Žižkova a Vinohrad. Skvělá dostupnost na MHD, 3 minuty chůze na zastávku tramvaje a 5 minut na metro A Flora. V okolí kompletní občanská vybavenost od kaváren, restaurací, parku až po OC Atrium Flora. Vhodný jak pro bydlení, tak i na investici. Možnost výběru podlaží, k dispozici jsou i další jednotky. Pro více informací, nebo zájem o prohlídku nás prosím kontaktujte.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 330 000,- Kč a měsíční splátkou 19 904,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 6 650 000 Kč
ID inzerátu: 7713147
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 181681
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Praha, Žižkov, Praha 3
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Typ domu: Vícepatrový
Rok rekonstrukce: 2020

Kontakt na prodejce nemovitostí