nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 108 m2

Velké Chvojno, okres Ústí nad Labem

2 980 000 Kč

celkem , Kupní cena neobsahuje daň 4%, jejímž poplatníkem je kupující

V zastoupení majitele si vám dovoluji nabídnout ke koupi stavbu rodinného domu v klidné obci Velké Chvojno.

Původní půdorys stavby byl se zastavěnou plochou 58 m². V těchto prostorách nyní najdete obývací pokoj, technickou místnost a kuchyň se vstupem na půdu. V roce 2013 byla provedena přístavba zádveří, vstupní chodby a koupelny. V roce 2014 proběhla také přístavba 3 ložnic, z níž jedna je zpřístupněna z kuchyně a další dvě z obývacího pokoje. Na přístavbu byly použity plynosilikátonové tvárnice (pórobeton) a zdivo bylo zvnějšku zatepleno 50 mm polystyrenem. Tato přístavba zatím nebyla zkolaudována (veškerá dokumentace je k dispozici).

Okna domu jsou s izolačním dvojsklem. Vytápění zajišťuje krb s výměníkem umístěný v části kuchyně, na který je nutno připojit radiátory (jsou součástí prodeje). Střešní krytinou je kanadská šindel. Ohřev vody zajišťuje 200 l. kombinovaný bojler (krb + elektřina).

Dům je napojený na vodovod, kanalizaci a elektřinu a nachází se v CHKO Českého středohoří (II.-IV. zóna). Plynofikace v obci není zbudována.

Zahrada u domu má ideální velikost nejen na údržbu, ale i realaxování, a to 723 m². Pohodlně zde tak zaparkujete se dvěma vozy, a nemusíte využít ani garáž (33 m²), která nyní slouží jako dílna. 
Zahrada je obrostlá tújemi a dalšími jehličnany ze všech stran, které zajišťují naprosté soukromí. Nachází se tu i vzrostlý ořech.

V obci Velké Chvojno se nachází plná občanská vybavenost: nově postavená mateřská škola, základní škola pro I. stupeň, lékař, potraviny, hostinec, knihovna i kadeřnice. Dopravní obslužnost zajišťuje MHD, a to v každou lichou hodinu 2x a sudou hodinu 1x.
Velkou předností této obce je fakt, že leží pouhých 3,5 km od dálnice D8, a proto je předpoklad dalšího rozvoje obce. Od Ústí nad Labem je Velké Chvojno vzdáleno pouhých 7 km, od Děčína pak 20 km.

Jedná se o místo s dobrou strategickou polohou a přístupem do města. Zároveň se jedná o místo plné klidu a pohody, kam se budete rádi vracet.

Ráda se s Vámi uvidím na prohlídce.

Celkem: 2 980 000 Kč
ID inzerátu: 7710808
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: J06790
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Velké Chvojno, okres Ústí nad Labem
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 108 m2
Obytná plocha: 77 m2
Užitná plocha: 108 m2
Zastavěná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 850 m2
Typ budovy: dřevostavba
Podlaží: suterén
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Rok rekonstrukce: 2013
Voda: ano
Kanalizace: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí